Jump to content

GOLF 7 Midline Plus Fonksiyonel Direksiyon + Gate Way Değişikliği

Recommended Posts

• İleti 78
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Midline araçlardaki gatewayler uyumsuz değişmesi gerekli hocam @Taras

@Ömer Kahraman

@murat644 YOK o temsili bir resim aslında, bendeki midlinelara uyumlu olan low serisiymiş. hız sabitlemeye taktım iyice bu ara  

Konudaki görseller

• 4 ay sonra...

Hocam Midline plus araca fonksiyonel direksiyon için aşağıdaki malzemeleri alsam yeterlimidir?

-Fonksiyonel tuş takımı

-Mid/High gateway

-Çok fonksiyonlu Airbag kablo

Sonrasında kodlama işlemi yapılması gerekiyor anladığım üzere.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fonksiyonel tuş takımının arkasında, resimde kırmızı ile işaretlediğim yerlerde 3 adet soket yeri var. Midline plusta bu kısımlara bir kablo takılması gerekiyormu?

Airbag kablosundan buralara giden bir kablo kısmı göremedim ben.

İnternette videoları araştırırken 2. resimdeki gibi  direksiyondan 2 adet kablo çıkıyor. Midline plusta buralarda fonksiyon tuşları olmadığı için  sanki bu kablolardan yok?

Airbag kablosu almam yeterli olurmuki yoksa bu direksiyon kenarlarından çıkan 2 adet kabloyudamı ekstradan almalıyım?

Direksiyon-7.jpg

Direksiyon-5.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: sarparas
      Arkdaşlar merhaba, VagCom 20 cihazına sahibim, yeni kasa poloya takıyorum fakat aracı tanımıyor nedeni nedir acaba teşekkürler.
    • Yazan: Ker9m
      Merhaba arkadaşlar bugün 2018 model Yeni polo araca Amerikan park açmak istedim ön Amerikan park açılmadı girmediğim yer kalmadı ama yinede açılmadı fakat aynı kodları aynada kullanınca ayna Amerikan park açıldı bir bilgisi olan varmı?
    • Yazan: Hüseyin Koç
      Ürün Adı:  F1 li ACC destekli direksiyon
      Detaylar:  
      Kozmetik açıdan 10/8 ( dökülme, yırtık, çatlak vb durum yoktur)

Radar alıp aracınıza takarsanız ACC sisteminiz hazır olur.

Airbag dahil...

Kendi aracımdan çıkmıştır.
      Fiyat:  2450

Herkese selamlar Aracımda Coming/Leaving Home özelliğini aktif etmek istiyorum fakat aracımda far sensörü yok İnternette gezinirken far sensörü olmayan araçlardada yapılabildiğini gördüm nasıl yaparım? bilgisi olan varsa şimdiden teşekkürler.
      2017 model polo aracımda daha önceden yanlışlıkla obdeleven(vagcom) ile emniyet kemeri ikazını kapatmıştım fakat muayene yaklaştığı için yeniden açtım çalışmadı bir bilginiz veya çözüm öneriniz varsa yardımcı olurmusunuz?

• Yeni Oluştur...