GOLF 7 Midline Plus Fonksiyonel Direksiyon + Gate Way Değişikliği

Merhaba, midline plus için direksiyon tuş takımı olan var mı mümkünse cruise kontrollu.

Merhaba konu güncel değil ancak yazmak istedim, gateway mid arıyorum. Aracından çıkaran, çıkartacak olan yahut elinde olan varsa iletişim kurabilirse çok memnun olurum. Teşekkürler

@forjust1day merhaba Gateway Lazım.. aracım midline plus çerçeve ile birlikte tuş takımı aldım comforline dan çıkma onu takıcam bu işten anlıyorsanız arayıp bilgilendirebilirmisiniz rica etsem 05536441835

Merhaba aracıma hız sabitleyici taktırdığım için direksiyon fonksiyon tuş takımı boşa çıkmıştır.aracım golf 7.5. 2017 model aracımdan çıkmıştır,ilgilenen arkadaşlar cevap yazabilir

1CA2F8C9-533F-481D-83CC-A9FA9D09FD7A.jpeg

@Golf7654321  sen biraz fazla pazarlık yaptın sanırım en son ikimizin ortası olur 500 tl kargoda sana ait😉

@Golf59 Pazarlıktan değil bütçeden hocam el mecbur. Ali ekspressten siparişi fazla yüklendik para kalmadı.

Merhaba aracıma hız sabitleyici taktırdığım için direksiyon fonksiyon tuş takımı boşa çıkmıştır.aracım golf 7.5. 2017 model aracımdan çıkmıştır,ilgilenen arkadaşlar cevap yazabilir ürün sıfır gibi bilginiz olsun

02D37064-6EEB-4984-80C0-25410F9DD445.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt