Jump to content
Muhammed

Madrid mi Durban mı ?

Madrid mi Durban mı ?  

76 oy

1. 1. Golf 7 Durban mı yoksa Madrid mi ?

Recommended Posts

Durban'ın adının geçtiği yerde Madrid sadece İspanya'da bir şehir ismidir :P Şaka bir yana Durban 18" olarak, Madrid ise 17" olarak Golf'lerin vazgeçilmezidir. Yay takmak isteyen için Durban, normal yayları kullanırım ben diyenler için Madrid iyidir.

Ender, mo_coco ve beratx bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, Muhammed yazdı:

@AhmetCakmak Yay takmadan durban kullanılır mı sizce kullanılırsa ne gibi farklar olur açar mısın :D 

Spor yay takmadan 18" jant takılırsa aracınız suv gibi havada kalır ve konforu düşürür. Araç yukarıda kalacağı için tümseğe girdiğinizde aracı çok fazla sağa sola esneterek aracı zamanla yıpratır. 

beratx bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 dakika önce, Golf835 yazdı:

Gunmetal Durban :)

Kurşun gri mi Türkçe olarak bilmiyorum. Shades of gray scalasına bakarsanız bulunur heralde hangi renge denk geldiği :)

Normal rengiyle de güzel ama gunmetal dedikleri gri tonu çok güzel :) Sanırım Almanya'da sadece bizdeki gibi sadece aluminyum grisi deği siyah ve benim sevdiğim gunmetal gray dedikleri renk de alınabiliyormuş bütün jant seçenekleri için :) Öyle diyolar :)

Bende dijon var, orjinalci olmasam gunmetal boyatırım dijonlarımı :) Adana'da siyah bir 7'de gunmetal Durban görmüş, fotosunu çekmiş ve buraya da yüklemiştim ama kayboldu sanırım :)

43397f537579b4067b1a8c285cd12633.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
20 dakika önce, Muhammed yazdı:

@AhmetCakmak Spor yay şart oğlu şart yani

Aslında sonradan Durban veya herhangi bir 18 inch jant takan birisi için spor yay + spor amortisör ikisi birden şart ama spor amortisör pahalı olduğu için sadece spor yay takıp idare ediyorlar., Fabrika montajlı 18" jant ve üstü jantlı araçlar da normal araçlardan farklı tip amortisör bulunur., Spor süspansiyon diye geçen opsiyon (spor yay + spor amortisör) paketidir

Ender ve AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, caglar_61 yazdı:

Gunmetal denince paylaşayım dedim.buda salvador durbanın bi değişiği 

C22C704F-B971-427A-9C78-11B44F6DD762.jpeg

Çok benziyo :)

3 dakika önce, caglar_61 yazdı:

Gunmetal denince paylaşayım dedim.buda salvador durbanın bi değişiği 

C22C704F-B971-427A-9C78-11B44F6DD762.jpeg

Çok benziyo, janta gunmetal in daha çok yakıştığını düşünüyorum, aluminyum gri biraz çiğ kalıyo bana göre :/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@caglar_61 İlk kez gördüm ben bunu, adını da ilk kez duydum :) Forumlarda da hiç rastlamadım :)  Dışarda da görsem ayırt edemeyebilir, çakma Durban sanabilirdim :)

Ama renk harika ya :) 7 'de bir gri tonu daha var; adını unuttum şu an, o griden bir 7 ve gunmetal Durban jant efsane oluyo, bir başka forumda aynı bu kombinasyondan bir 7 vardı, daha sonra aynı araca sahibi yine gunmetal başka bir jant taktı, görmeye değer bir araçtı. Fotoğrafını bulabilirsem koyucam :)

Fotoları buldum, çok beğendiğim jant ve renk kombinasyonlu 7 ler :) Belki tanıyanlar çıkar bu araçları :)

kopyası.jpg

IMAG1273.jpg

82.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ender hocam keşke en üst paket diye aldığımız highline golflerde durban jant ve carplay standart olsaydı. Hele hele carplay bu paralara aldığımız araçlarda olmaması dacia duster’da dahi olması içimi acıtıyor hep :( 

Ender bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir saat önce, Nfk yazdı:

@Ender hocam keşke en üst paket diye aldığımız highline golflerde durban jant ve carplay standart olsaydı. Hele hele carplay bu paralara aldığımız araçlarda olmaması dacia duster’da dahi olması içimi acıtıyor hep :( 

Haklısınız  bu konuda size katılsam da Arz talep ve halıyle Satış stratejisi... Alman araçların hemen hemen hepsinde bu durum var. opsiyon çok satılan bir durum olmaqsından En üst donanım araclarındA dahi bir eksiklik oluyor. bu mercedes te de bmw de de aynı maalesef. 

Nfk bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, Nfk yazdı:

haklı olduğunuz yönler var ancak duster da o özellikler de olmasa kim alacak o aracı daha doğrusu kimi kandırcaklar

Nfk bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.