Off Road Menüsü

Offroad menüsünü aktif ettim. Ama sadece teker açısı gözüküyor. Diğer kısımlar 0 gösteriyor..Nasıl çözebilirim.

@Resul Bütün kodlamaların hepsini yaptıktan sonra gelmedi, sizin dediğiniz gibi son kodlamayıda Bit 24 ü tik'leyince  geldi. Teşekkürler. 

20190730_191829.jpg

20190730_191835.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu kodu  çinli 6.5 inc Carplay cihazda çalıştırbilen oldumu acaba

çinli carplayde çalışmıyor.

eski teybimde arkadaş açmıştı bu modları.

Sürüş eğitim modu ile birlikte çok gereksiz modlar.

Performans ekranı veya pusula gösterebilen ekranlar olsa güzel olurdu.

@MSE  Hocam 2016 seat leon fr aracımda yapmaya calısıyorum 5.8 inç ekran var 5F menüye girince S12345 ile security giriyorum vcds 20.4.1 sürümü out of range diye hata alıyorum tüm 5F kodlarında bunu veriyor  off road menüsü nasıl açabilirim bu hatayı nasıl çözebilirim yardımcı olabilir misiniz.

[mention=120]MSE[/mention]  Hocam 2016 seat leon fr aracımda yapmaya calısıyorum 5.8 inç ekran var 5F menüye girince S12345 ile security giriyorum vcds 20.4.1 sürümü out of range diye hata alıyorum tüm 5F kodlarında bunu veriyor  off road menüsü nasıl açabilirim bu hatayı nasıl çözebilirim yardımcı olabilir misiniz.
2016 leonda 5.8 ekran olmaz hocam 6.5 ekrandır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: MSE
GOLF 2020 Composition Color ekranda deneyen varmıdır acaba ? Bugün bu ekranı aktive etmek istiyorum bende inşallah. :)  

Bu forumu seviyorum. Faydalı ve yararlı bilgilerin 1 numaralı adresi. (Birde güzel dostlukların tabi ki.)  :masallah:

WhatsApp Image 2020-09-08 at 14.38.52.jpeg

Adaptasyona girdigimde bu seçenekleri bulamıyorum maalesef bilgisi olan varmidir ? 

Geri
Üst Alt