Golf 7 bluetootlu ekran bileşen koruma etkin sorunu çözümü

Başkan  sen bize bu hatanım çözüm yolunus biliyorsan yardımcı olurmusun

Haklısın keşke çin teyp alsaydımda bunj almasaydım

Ben 5" Bluetooth'suz teyp yerine 5" Bluetooth Olanı taktırdım ve Mikrofon çekildi. Bileşen koruma kaldırıldı ama Bluetooth için özel bişey yapıldımı bilmiyorum.

Herşey olması gerektiği gibi çalışıyor, Tuşlar, BT Media, Telefon, Orta MFA Ekran vs herşey çalışıyor.
Selamlar hocam nerede yaptırdınız acaba aynı durum bendede var

Selamlar hocam nerede yaptırdınız acaba aynı durum bendede var
Aynı durum derken, bluetooth'suz Media mi var? 5" ile devam edecekseniz Bluetooth lu bi unite bulup almaniz lazim l, bendeki boşta ama araci elden cikarirken bir iki ay içinde ancak belki satabilirim, alici 5" ilr iaterse onu takip vericem çünkü.

Aynı durum derken, bluetooth'suz Media mi var? 5" ile devam edecekseniz Bluetooth lu bi unite bulup almaniz lazim l, bendeki boşta ama araci elden cikarirken bir iki ay içinde ancak belki satabilirim, alici 5" ilr iaterse onu takip vericem çünkü.
Selamlar hocam araç 2015 golf 1.2 manuel comfort Bluetooth yok teypde bende aynısının 5" Bluetooth olanını buldum bunu aracımda nasıl kullanabilirim?

Merhaba abi mib 2 carplayli taktırdım ama ses kaybı gördüm eski comforline teybim daha iyi ses veriyordu yardımcı olabilir misin

Araçta Bluetooth yok teybi bulduk Bluetooth olan şimdide takmaya acayip paralar isteniyor bileydim o çin malı teyplerden taktırırdım

Acaip paralar dediğiniz nedir bilemiyorum ama Çin malı olanları taktırırsanız kaliteli ses arıyorsanız iki gün sonra çekiçle girersiniz alete :)
Tavana mikrofon çekilecek, cihaz bağlanıp bileşen koruma kaldırılacak, bileşen kaldırma online işlem olduğu için yüksektir fiyat, burada olsanız belki daha uygun yardımcı olabilirdim ama uzaktan maalesef.

Araçta Bluetooth yok teybi bulduk Bluetooth olan şimdide takmaya acayip paralar isteniyor bileydim o çin malı teyplerden taktırırdım
Aynı durumu ben yaşadım sonunda rcd330 taktım. Diğer aldıklarımda elimde kaldı

Acaip paralar dediğiniz nedir bilemiyorum ama Çin malı olanları taktırırsanız kaliteli ses arıyorsanız iki gün sonra çekiçle girersiniz alete :)
Tavana mikrofon çekilecek, cihaz bağlanıp bileşen koruma kaldırılacak, bileşen kaldırma online işlem olduğu için yüksektir fiyat, burada olsanız belki daha uygun yardımcı olabilirdim ama uzaktan maalesef.
Teyp iki bin lira takması kodlaması bileşen koruma kaldırma mikrofon vs 2000 civarı diyorlar

Abi parametre diye bişey yapıyomussun ses düzelsin diye mib2 ye uzaktan bağlantı ile halledebilir misin?

Ben 5" Bluetooth'suz teyp yerine 5" Bluetooth Olanı taktırdım ve Mikrofon çekildi. Bileşen koruma kaldırıldı ama Bluetooth için özel bişey yapıldımı bilmiyorum.

Herşey olması gerektiği gibi çalışıyor, Tuşlar, BT Media, Telefon, Orta MFA Ekran vs herşey çalışıyor.
Konuya yıllar sonra yazıyorum ama bende aynı işlemi yapıcam. Bileşen koruma aktif iken 2013 comfort golf 7 de bluetooth bağlantısı var. Bileşen koruma kaldırdığımda bluetooth gidecek mi? Araçta mikrofon olmayabilir ama bluetooth giderse anlamı kalmıyor. Direksiyonda telefon işaretli tuş var.

Son düzenleme:

Geri
Üst Alt