80-90bin tl arası hangi 2. El golfu almaliyim

@Duhansahin Hocam çıka çıka buralara geldim valla daha fazlasına çıkamayacağım:) sarı site ilanın var ni fiyat ne diyorsun

@Dogan69 öncelikle dilerim gönlünüze göre bir araç bulabilirsiniz. 90 Bİn TL bütçe ciddi bir rakam güzel araçlar bulunacaktır. Arkadaşım 1,5 ay önce yetkili bayiden sıfır 2017 model 1.4 tsi highline düz vites beyaz renk 104 bin TL ye aldı, kıyaslama amacıyla yazdım. Bulunduğunuz şehir itibariyle trafikte kalmayacağınız için otomatik vitese pek ihtiyaç olmadığını düşünüyorum. 1.2 - 1.4 tsi tercihine gelince eğer 150 hp lik 1.4 alacaksanız değer yoksa verileri birbirine çok yakın hatta 1.0 da tercih edilebilecekse 1.4 ile neredeyse aynı. 

@Dogan69 hocam ben işe giderken de eve giderken de yokuş çıkıyorum beni henüz üzmedi :)

Tanıdık bir dosttan
Öncelikle ilginize teşekkür ederim, bu araç ilgimi çekmedi... Ayrıca bu araç için değil genel olarak; 2-3 aydır piyasayı takip ediyorum. İlan sahiplerinin çoğuya telefonda görüştüm. Gerçekten fiyatlarınız çok çok çok çok çok fazla :)  Umarım istediğiniz fiyatlara satarsınız. 

Öncelikle ilginize teşekkür ederim, bu araç ilgimi çekmedi... Ayrıca bu araç için değil genel olarak; 2-3 aydır piyasayı takip ediyorum. İlan sahiplerinin çoğuya telefonda görüştüm. Gerçekten fiyatlarınız çok çok çok çok çok fazla [emoji4] Umarım istediğiniz fiyatlara satarsınız. 
size katılıyorum fiyatlar çok yüksek, favorilerimde onlarca araba var hiçbiri satılmıyor, en basitinden 2015 1.2 tsi comfort manüel sürüş konfor paketli, far, yağmur sensörlü ayrıca 6.5 ekran olan aracımı 75 den ilana koydum 15 gün bi kişi bile aramadı en son 72500 e verdim

Sent from my HUAWEI G7-L01 using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt