Gti Cift u led / gti panjur / 10.1 inc multimedya

asthenia

Üye
İsim
alp kaan
Iyi gunler aracima uzun zamandir hayalini kurdugum, alirken gucumun yetmedigi opsiyonlari butcemin elverdigi duzeyde takdirdim ve sizlerle paylasmak istiyorum. 

Ayrica bir konuda yardiminizi ve dusuncelerinizi bekliyorum; farlari taktirdiktan ampuller zayif geldi ve xenon ampul takdirdim. daha sonra ise kirmizi seritler cok gozume batti ve gti panjuru almaya karar verdim. gti logosunda bilindigi uzere GTI yazili bi bolum vardi bende aracim gti olmadigi icin ( her n kadar farlar ile panjuru alsamda :)  ) logoyu arka planiyla birlikte cikarttim fakat yuva yapmislar o kisma ve uzerine illaki birsey yapistirmak veya takmak gerekiyor. Bende sanayide reklamciya gittim siyah plexi tabelayi 10*4 cm kestirdim ( bilerek 3 adet kestirdim ) uzerine de TSI harfleri aldim :)  simdi sorum sudur; siyah plexi mi hos durur plexinin uzerine harfleri yapistirirsam mi hos olur filirleriniz benim icin degewas i dostlar..

Fotograflar; ( bugun aracimi yikattiktan ve on panjuru tamamen hallettikten sonra profesyonel makine ile cekim yapacagim, paylasacagim, kaliteler inanilmaz dusmus..)

DF5E73EC-E27A-485B-9F83-95552BCDF0AD.jpeg

459CCE4F-2A4D-406F-92F0-64E94ACAC493.jpeg

EC6AD196-6768-48CF-B60F-B18317DD676C.jpeg

5GvLmD.jpg

Aybn6z.jpg

0GZlNR.jpg

4Gn1qp.jpg

OylV9z.jpg

zJDalO.jpg

GyJP2N.jpg

yzDNo9.jpg

OylV9z.jpg

6y1rqE.jpg

o6m0ko.jpg

piano black i yapistirdim uzerine harf basmak kaldi.

vJDX7z.jpg

1GoV0j.jpg

AybnDp.jpg
0GZlR9.jpg
4Gn1j4.jpg
JOGqZo.jpg
zJDaj6.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam farlar güzel olmuş, güle güle kullanın. Birkaç sorum olacak
1-çift u led ne kadara taktırdınız hocam ?
2-sanırım replika ürün. Aydınlatmasından memnun musunuz?
3- viraj içini aydınlatma özelliği ve far yıkama özelliği mevcut mu?
2-

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tesekkurler hocam, 

1- 1400 tl ye mal oldu iscilik dahil.

2- urun evet replika aydinlatmadan memnun degildim, ampulleri degistirdim suan memnunum ama mercekleri iyi degil en kisa surede mercekte yenileyecegim.

3- viraj aydinlatma ozelligi var fakat kodlama yapilmasi gerekiyormus onunla da ilgilenecegim, yikama ozelligi yok malesef.

tesekkurler hocam, 
1- 1400 tl ye mal oldu iscilik dahil.
2- urun evet replika aydinlatmadan memnun degildim, ampulleri degistirdim suan memnunum ama mercekleri iyi degil en kisa surede mercekte yenileyecegim.
3- viraj aydinlatma ozelligi var fakat kodlama yapilmasi gerekiyormus onunla da ilgilenecegim, yikama ozelligi yok malesef.
viraj için kodlama yeterli değil hocam. Hat da çekilmeli.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Merceklerin içinde halojen ampüllermi var yoksa xenon mu ?

Piyano black üstünde daha güzel duruyor TSI yazısı ama bence S ve I'yi kırmızı yapın derim böylece 150 bg'lik görünür araç zaten tamponu da havalı olmuş yakışır :)

Arac Resmen .evrim Geçirmiş Maşallah. Hayırlı Olsun Güzel Günlerde Kullanman Dileğiyle Hocam.

Merceklerin içinde halojen ampüllermi var yoksa xenon mu ?
Xenon var hocam.

Piyano black üstünde daha güzel duruyor TSI yazısı ama bence S ve I'yi kırmızı yapın derim böylece 150 bg'lik görünür araç zaten tamponu da havalı olmuş yakışır :)
Tampon ile oynamadim ki ama :)  golflerin fotograflari bu acidan cekilince daha bi farkli gozuktukleri asikar :)  kirmizi harfleri dikkate alacagim ?

Arac Resmen .evrim Geçirmiş Maşallah. Hayırlı Olsun Güzel Günlerde Kullanman Dileğiyle Hocam.
Cok tesekkur ederim Ender hocam

Xenon ve mercek aydinlatmasi genelde iyi oluyor ciddi görüş düşmesi var mi ? Bende düşünüyorum çünkü u led

Xenon var hocam.

Tampon ile oynamadim ki ama :)  golflerin fotograflari bu acidan cekilince daha bi farkli gozuktukleri asikar :)  kirmizi harfleri dikkate alacagim ?

Cok tesekkur ederim Ender hocam
Alında ben oraya panjur yazmıştım sanıyorum ama klavyem bana ihanet edip tampon yazmış :000073-medium:

Xenon ve mercek aydinlatmasi genelde iyi oluyor ciddi görüş düşmesi var mi ? Bende düşünüyorum çünkü u led
Acikcasi bekledigim performans yok, bi dusus oldugu da gercek sadece beuaz diye cok etkilenmedigimi dusunuyorum. sanayide arkadasim var aile dostum ampulleri ona taktirdim zaten oda mercekler iyi degil degistirelim dedi hocam ama u led lerin araca kattigi hava inanilmaz..

Geri
Üst Alt