Golf 7 Durban jant 17 inç

sceldem

Üye
İsim
Sahin
Merhaba arkadaşlar araba da ufak tefek değişikliklere başladım en önemlisi tabi ki jant aracım da dijon 17 inç var ama aklım Halen Durban da ama konfor dan da ödün vermek istemiyorum acaba orjinal olmayan 17 inç Durban alsam olur mu fikirleriniz benim icin önemli fiyat araştırması yaptım 1200 tl sizin düşünceniz nedir. 18 inc durbani düşünmüyor spor yay ve konfor dezavantajından dolayı. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba arkadaşlar araba da ufak tefek değişikliklere başladım en önemlisi tabi ki jant aracım da dijon 17 inç var ama aklım Halen Durban da ama konfor dan da ödün vermek istemiyorum acaba orjinal olmayan 17 inç Durban alsam olur mu fikirleriniz benim icin önemli fiyat araştırması yaptım 1200 tl sizin düşünceniz nedir. 18 inc durbani düşünmüyor spor yay ve konfor dezavantajından dolayı. 
hocam replika yerine 18 durban derim. Öbür türlü dokunmayın. Dijon güzel jant. Plastitip ile boyayın hiç olmadı.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Durban jantin arasından disklerin gözükmesi hosuma gidiyor hocam dijon çok sık araları 

Durban jantin arasından disklerin gözükmesi hosuma gidiyor hocam dijon çok sık araları 
replika/çakma jant orjinaline göre ağır olur., bu hem yakıt tüketimini artırır hemde motoru yorar ve ciddi güvenlik zafiyeti oluşturur., Ayrıca 18" jant alınca spor süspansiyon ve yaylara geçmeniz gerekli 18" jantlı araçlar spor süspansiyon ile gelir

okumanızı tavsiye ederim: http://www.sekizsilindir.com/2015/10/orjinal-jant-replika-jant-fark-nelerdir.html

ccb70a46032cc0a25dc74054e5e3151a.jpg

Buu benim eski aracım hocam. Replika yerine markalı jant alabilirsiniz. Cms, carré gibi

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt