Dla Xenon farlarda selektör hatası

İlker34

Katılımcı Üye

İsim
İlker bal
 Herkese merhabalar  aracımda uzun zamandır çözemediğim bir problem yaşamaktayım. Farlarım yanmaz iken (kapalı veya oto konumu farketmeksizin ) selektör yaptığım zaman uzun farlar yanmıyor işlemi kısa farlar üzerinden yapıyor.  Bildiğimiz üzere Xenon  farlar uzun ve kısa far arasındaki geçişi bir perde ile yapıyor. Benim aracımda farlar kapalı iken selektör yapınca perde açılmıyor sadece farlar yanıyor bu sebeple uzun huzmeye geçmiyor .  Çok çeşitli kodlamalar yaparak fabrika ayarlarına dönerek sayısız kere deneme yanılma yaparak çözüme ulaşmayı denedim.Aracı servise götürdüğümde bir sebepten servis danışmanı ile takıştık adam  sonradan ekledigim sürüş profili tuşunu sebep göstererek aracın elektronik olarak garantisi olmadığını söyledi ve problem ile ilgilenmedi .  Ve bende bu sorunu çözemedim.  Aramızda böyle bir problem yaşayıp da sorunu aşabilen varmı ? Belkide hatalı bir kodlama Sonucu bu duruma geldik . Dla far kodlamalarını benimle paylaşabilecek olan var mı?  Sorunu anlatan bir video çektim onu da paylaşıyorum yardım eden ve edecek arkadaşlara sonsuz teşekkür ediyorum 

Nasıl yaparım ? Hemen deneyenilirim anlatırsan

Tamam hocam akşam olursa sorun olur mu 8-9 arası

Arkadaşlar merhaba
Aynı sorun bende de mevcut bu konuda yardıma ihtiyacım var. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Hocam selamlar. Ben bu sorunun çözümünü veya alternatif kodlamasını bulamadım. Vw e göre bu sorun değil. Zamanla bende sorun olmadığını anladım ve inandım. Yani keyifle kullanın aracınızı.

Geri
Üst Alt