Stoplarımız da Ledlendi

Erencim gözün aydın süper yakışıklı olmuş senin gibi.bende şu dinamiklere geçeyim mi diye çok düşünmüyor değilim hani ama malum biraz fiyatlı.beklemedeyim :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Güzel, kazasız belasız günlerde kullanın inşallah. Kasko varsa hemen ekletin stopları aksesuar olarak.

"Often Copied, Never Equalled"
Teşekkürler Hocam :)

Ön farlar, katlanır aynalar, led  stoplar, ve diğer araca yaptırdığım mercekli xenon farlar kaskoya işli hep. :)

Erencim gözün aydın süper yakışıklı olmuş senin gibi.bende şu dinamiklere geçeyim mi diye çok düşünmüyor değilim hani ama malum biraz fiyatlı.beklemedeyim :)
Teşekkürler Arif Hocam, Allah razı olsun. :)

Dinamik ledler de yakışıyor, bütçe müsaitse beklemeyin bence. :)

@fcsrn Değerli Eren kardeşim, Led stoplar takıldıktan sonra ampul tipi için gerekli  kodlama/kanal    nedir/hangisidir acaba? 

@forjust1day  Tuna hocam desteğiniz için sağolun. Şehrimdeki Golfçü bir arkadaşa yardımcı olmaya çalışacağım. Taivan malı kayar ledli led stop taktırmış. Fakat yanmasında bir düzensizlik varmış. Bildiğim kadarıyla da ampul tipini halojenden led'e kodlatmamış. Ben ondan olabileceğini düşünüyorum. Eren kardeşimizde konunun başında bu kodlamayı yaptığını belirtmişti.

Ben kendi adima 7 led stoplari 7.5 stoplarindan daha cok seviyorum cok karakteristik bir goruntu katiyor arka goruntuye

Teşekkürler Arif Hocam, Allah razı olsun. [emoji4]
Dinamik ledler de yakışıyor, bütçe müsaitse beklemeyin bence. [emoji4]
Eren hocam ben de aracıma katlanır ayna takmıştım. Ancak faturalı bir işlem olmadı. Kaskoya ekletirsem ilerde bir problem olduğunda bunun faturasını isterler mi?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eren hocam ben de aracıma katlanır ayna takmıştım. Ancak faturalı bir işlem olmadı. Kaskoya ekletirsem ilerde bir problem olduğunda bunun faturasını isterler mi?

Fatura olmadan kaskoya işletemezsiniz hocam. Sigortacıma sormuştum geçtiğimiz haftalarda. 

O zaman yaptığımız modifikasyonların pek bi manası kalmıyor [emoji53]

Tanıdık vs bir yer varsa ya da herhangi bir yere gidip fatura kestirip o faturayla kaskoya işletebilirsiniz hocam. Örneğin araca katlanır ayna taktınız, gidip bir oto aksesuarcıya durumu söyleyip parasını verip fatura kestirebilirsiniz. 

Tanıdık vs bir yer varsa ya da herhangi bir yere gidip fatura kestirip o faturayla kaskoya işletebilirsiniz hocam. Örneğin araca katlanır ayna taktınız, gidip bir oto aksesuarcıya durumu söyleyip parasını verip fatura kestirebilirsiniz. 
Söylediğiniz mantıklı.
Bir de şöyle bir durum var. Orijinal katlanır ayna takımı 4000 küsur tl. Ben 4000 tl lik fatura kestirirsem %18 kdv sini ödicem sanırım. O zaman da maliyetli bir iş olacak. 1000 tl lik bi fatura kestirsem kurtarır mı mesela?

Söylediğiniz mantıklı.
Bir de şöyle bir durum var. Orijinal katlanır ayna takımı 4000 küsur tl. Ben 4000 tl lik fatura kestirirsem %18 kdv sini ödicem sanırım. O zaman da maliyetli bir iş olacak. 1000 tl lik bi fatura kestirsem kurtarır mı mesela?

O konularda çok tecrübem yok hocam. Sigortacınız yardımcı olacaktır mutlaka.

Ben yaptığım tüm eklentileri işlettim, kaskoya beyan verdim maliyetlerini söyledim prim çıkardılar ödedim poliçeme eklediler

discover pro

katlanir ayna

led stop

orjinal u led farlar

Ben yaptığım tüm eklentileri işlettim, kaskoya beyan verdim maliyetlerini söyledim prim çıkardılar ödedim poliçeme eklediler
discover pro
katlanir ayna
led stop
orjinal u led farlar
Fatura ibraz ettin mi abi?

Geri
Üst Alt