Yeni Polo Siteye Eklenmiş

Sadece beğendiğiniz için geçecekseniz bence geçmeyin Hocam, iç mekan genişliği, yol tutuş,  sürüş zevki,  kalite vb durumlarda ararsınız Golfü diye düşünüyorum. Golf Golftür, Polo her zaman Polo. :)
Tabiki hocam Golf Golf'tür fakat değişiklik yapmayı seviyorum açıkçası.  :D   3 kişilik çekirdek bir aile olduğumuz için aracın yolcu hacmi vs. pek önem arz etmiyor. Yeni Polo ile güzel bir test sürüşü yapıp ona göre karar vereceğim. Baktım değişiklik yapmaya değecek kadar iyi değil, Golf'e devam. Zaten aracımın kilometresi 72 bin'e dayandığı için ya km'si düşük Golf'e geçerim yada Polo'ya geçerim gibi gözüküyor şuanlık.

Bir polo hayranı olarak 1,5 yıldır kullandığım golf den vazgeçmem. golf her zaman golftür

07 E 8955

Bir polo hayranı olarak 1,5 yıldır kullandığım golf den vazgeçmem. golf her zaman golftür

07 E 8955

07 E 8955

07 E 8955

07 E 8955

07 E 8955

Geri
Üst Alt