Kucuk bi kaza yaptim allah beterinden saklasin

Bir ihtimal içeri göçen park sensörü sürekli hata verdipinden de olabilir diye düşünüyorum. Tamponu indirmeden arkadan itmenin bir yolu var mı? Elle arkasına baktım izolasyon malzemesi ile dolu arkası.
hocam tamponu indirmeden malesef sensöre ulaşamazsınız bence sanayide çok kısa bir sürede sorunlarınız hallolur

Arkadaslar merhaba, ilk kazami yaptigimdan dolayi biraz uzuntu stres fazla oluyor heralde. Allaha sukur cana bisey gelmedi ufak gocuklerle atlattik. İki seritli yolun sag seridinden gelen tir duz gitmesi gerekirken, benim yola sag taraftan girerken hafif sagli geldigi icin sol arka tarafima surttu , tabi ilk sesi duyar duymaz hemen gazladim cunku tir durmuyordu ve on kapiya kadar gelecekti umrunda degil adamlarin. Hareket ettigim icin olay ani fotolarini orda cekemedik ama ileri aldiktan sonra fotolarini alip tutanak tuttum gerekli dosyalarinda fotograflarini aldim. Karsi tarafin sigortasi ehliyeti ruhsati gibi belgeler elimde. Dogus oto esenyurt servisiyle gorustum 3 hafta islem suresi verdiler, ve 5000-6000 ₺ arasi masraf cikar , camurluk kismis degisir kapi boyanir tamamen dediler. Sanayide bir ustayla gorustum tavsiye uzerine gittigim usta. 700₺ lik masraf cikar dedi karai tarafin sigortasiyla yapariz 2 gunde ben hallederim 2 gunde sigortayi beklesek 4 gun surer en fazla dedi. Exper gelene kadar araba sende kalir, geldikten sonra teslim alirim arabayi 2 gunde veririm dedi, kapi icinde sadece lokal boya yaparim heryeri boyali olmaz dedi. Sizce ne yapmaliyim ? Tecrubeleri abilerimizin kardeslerimizin fikirlerini bekliyorum. Benim tercihim sanayideki ustaya yaptirmak olucak ama yinede sizlere sormak istedim. Tesekkur ederim okuyan ilgilenen herkese
Hocam öncelikle geçmiş olsun benımde arka çamurluğumda  sizinkine benzer bir hasar oluşmuştu  veli efendi hipodomunun  hizasında opet benzin istasyonunun yanında   göcükcü mevcut  kocaman sarı siyah tabelası var   gidip bi görüşün    5000 6000 gibi meblağlar cok yüksek   

hocam tamponu indirmeden malesef sensöre ulaşamazsınız bence sanayide çok kısa bir sürede sorunlarınız hallolur
Bugün sensörü yerine taktık kırık çıkık bir durum yok ama, ACC sensörü hala hata veriyor. Pozisyonlama hatası olabilir sanırım kalibrasyon gerekecek.

Hocam çok geçmiş olsun. Servis çok fiyat veriyor benim araçta da park halinde 3 adet göçük mevcuttu 1. bagaj kapağındaydı 2. sağ arka kapıdaydı 3. sol ön kapıdaydı.
ve ilk sahibinin yaratmış olduğu sağ marşpiyelde 3 adet derin göçükler bulunmaktaydı kapıyıda etkilemiş durumdaydı. Ön tamponda far altlarında sürtmeler vardı. Doğuş oto maslakta bi göstereyim dedim 10 küsür bin fiyat verdiler. Bende bi ustaya gösterdim bana göçükleri %90 oranında arabanın kaportasına zarar vermeden düzeltmeye çalışacağım dedi bende verdim arabayı 800 TL ye :)  gayet güzel yaptı çok da memnun kadım. Sonuçta ben temizlik boyası vs göçük düzeltme yaptırdım araca ve eski resimler elimde duruyor sizde tutun saklayın ilerde sattığınızda al kardeşim arabanın en büyük kazası bu deyip verirsiniz bence güzel bir usta bulun.WhatsApp Image 2017-10-14 at 22.01.48.jpeg

40e2bd28ae99143519b5c680db2170f2.jpg
Aslan parcasi eski haline geldi. 5000-6000₺ bedel cikaran dogusa karsilik 580₺ bir bedelle hallettik cok sukur. Allah kimseye kaza bela vermesin gecmis olsun dilekleriniz icin hepinize tesekkur ederim

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Aslan parcasi eski haline geldi. 5000-6000₺ bedel cikaran dogusa karsilik 580₺ bir bedelle hallettik cok sukur. Allah kimseye kaza bela vermesin gecmis olsun dilekleriniz icin hepinize tesekkur ederim

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Geçmiş olsun tekrar Hocam

Fiyat ve sonuç rahatlatıcı.

Nerde yapıldı tamirat Hocam.

Benzer durumlarda eşe dosta tavsiye ederiz.

Sonuç adına sevindim Hocam. Belki de aynı işlemi servis daha fazla ücrete yapacaktı. Güzel olmuş ve Tamir ücreti son derece makul. Kazasız Belasız Günler dilerim.

Sent from my SM-G920F using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt