18 inch "Sebring" Alüminyum Alaşım Jantlar

Plastidiplemeyin sürekli yıkamada bile atıyor ve görüntü mat.

Politechlemeyin, daha dayanıklı ama jantta tiner harici sökemedim.

Politech vernik atınca parlak ama 1.5 ay sonramatlaşıyor.Bana yıkamacılar kostikli yıkıyor ondan dediler ama ben sonax şampuanıyla yıkıyordum.

Kısaca jantlara böyle bir şey yapmayın

Plastidiplemeyin sürekli yıkamada bile atıyor ve görüntü mat.

Politechlemeyin, daha dayanıklı ama jantta tiner harici sökemedim.

Politech vernik atınca parlak ama 1.5 ay sonramatlaşıyor.Bana yıkamacılar kostikli yıkıyor ondan dediler ama ben sonax şampuanıyla yıkıyordum.

Kısaca jantlara böyle bir şey yapmayın
Akıl akıldan üstündür, Deneyimlerini gördüğüm için yapma diyorsan bir bildiğin vardır. Peki bu kaldırım sürtmelerini ve zamanında üzerine dökülen yapıştırıcıyı silmediğim için kalan izi nasıl yok edebilirm ? Denemediğim şey kalmadı hatta jantın boyasını  bile kazındı azcık... Yada sanırım Jantı yenilemekten başka çare yok gibi.

Teşekkürler hocam, bu renk kodunda Gri metal olarak geçiyor, sebring'in boya ismi Gun metal diye biliyorum ama sanırım aynıdır. Renk kodu olarak sizin yazdığnız gibi yazıyor. Bİ deneyelim bakalım inşallah boyayacağım yerler sırıtmaz.
Recep bey sebring benim bildiğim kadarıyla gunmetal değil biraz koyu gri. Çünkü aynı renk dartford jantta da çıkıyor dartfordun 3 tane rengi var glam gümüş gümüş ve gri metalik olarak. Ve sizinkiyle aynı tonda. Gunmetal değil renginiz. Bir de dm9 kodunu araştırın belki ben yanılıyorumdur

Geri
Üst Alt