şehir dışından araba almada indirim ?

muratesk

Üye
Daha önce böyle bişey duymuştum sanki ,ama emin olayım istediğim bişeyi siz hocalarıma sormak istedim.Arabayı şehir dışındaki bir bayiiden alınca biraz daha indirimhatta depoyu fullediklerini duymuştum.yolculuk için bir hediye.böyle bir şey yaşayan yada duyan arkadaşlar paylaşabilirlerse ,fırsatı olan çoğu site sakininin bunu yapacağına inanıyorum

muratesk dedi:
Daha önce böyle bişey duymuştum sanki ,ama emin olayım istediğim bişeyi siz hocalarıma sormak istedim.Arabayı şehir dışındaki bir bayiiden alınca biraz daha indirimhatta depoyu fullediklerini duymuştum.yolculuk için bir hediye.böyle bir şey yaşayan yada duyan arkadaşlar paylaşabilirlerse ,fırsatı olan çoğu site sakininin bunu yapacağına inanıyorum
@muratesk

Merhaba hocam ben istanbuldayım konyadan aldım aracı çalıştırdım şakk diye benzin alın yazdı 70km gidilebilir diyordu  ;D

Kaldıki ST ile akraba olduk sayılır whatsapp fln sürekli muhabbet içindeyiz yapsaydı yapardı yani. Ben %3 ind ile aldım bayi indirimi bile yaptıramadım aracı bulduğum gibi kaptım.

Ben İstanbuldayım aracı Antalyadan aldım. Çay ikramı dışında ne indirim ne de hediye verdiler.

Hocam ben eskişehirdeyim antalyadan almayı düşünüyorum , ozaman burnundan kıl aldırmıyor doğuş grubu desenize. Belki şu olabilir 2016 ya girerken ellerinde kalan 2015 araçları indirimli satılar diye umut etsem , bali ordan bişiler kapalım

@muratesk Hocam ben son kalan 2014 araçlardan aldım. %6 indirim almış olsamda keşke 2015 alsaydım dedim. Aracı güzel indirimle bulunca alın derim. 1000tl fark eder en fazla. Bunun için beklemeye falan değmez.

muratesk dedi:
hatta depoyu fullediklerini duymuştum.yolculuk için bir hediye.
Ben de başka bir şehirden satın aldım, en son telefonda 250 TL'lik ek bir indirim daha almıştım. "3-4 saatlik yerden geliyorum, dönüşte en azından 1 depo benzin hediyeniz olsun" diyerek ikna etmiştim  oO

ben de il dışından aldım , % 4,5 indirim yaptılar.

orijinal  kauçuk paspas istiyorum dedim. tabi dedi , ben de bilmiyorum orijinalini o zaman. meğer incecik bir paspas takmışlar.

the_dr dedi:
ben de il dışından aldım , % 4,5 indirim yaptılar.

orijinal  kauçuk paspas istiyorum dedim. tabi dedi , ben de bilmiyorum orijinalini o zaman. meğer incecik bir paspas takmışlar.
Dandik 20tl lik plastik kokan paspaslar :) banada aynısından verdiler.

Hocam değerli yorumlarınız için teşekkürler %5 indirim çok iyi olmuş

Ben kendi şehrimden yüzde 5ten fazla bir indirimle aldım paspas konusuna hiç gelmeyelim zor bela bi kauçuk paspas verdiler sağ tarafın çıtçıtları bile geçmiyor  gifs20

burakca dedi:
Ben kendi şehrimden yüzde 5ten fazla bir indirimle aldım paspas konusuna hiç gelmeyelim zor bela bi kauçuk paspas verdiler sağ tarafın çıtçıtları bile geçmiyor  gifs20
hocam aldığınız indirime sevinin bence ben %3 aldım :) paspas 140 tl okadar önemli değil %2 nin yanında. Keşke banada %5 yapsalardı

Geri
Üst Alt