Sis farı montajı hakkında....

2-3 için bcm de pinlerin karşılığı boş olabilir. 16-17 daha garanti gibi. 
Adaptatin Channel Map dosyasından sis farları ile ilgili olduğunu düşündüğüm bilgiler aşağıda yer alıyor. Buradan bir sonuca ulaşabilir miyiz?

Untitled-1 copy.jpg

Adaptatin Channel Map dosyasından sis farları ile ilgili olduğunu düşündüğüm bilgiler aşağıda yer alıyor. Buradan bir sonuca ulaşabilir miyiz?

/monthly_2017_09/59b406233e27e_Untitled-1copy.thumb.jpg.0bcbebbaffd65d91e6872aca07669724.jpg
Bu kanal Midline bcmsinde boş. O kanala pin çakmak gerekiyor.

Başka türlü yapabilirsiniz montajı
Vitesin yanına resmini attığınız tuştan alıp ona bağlayabilir veya ruhsat gözüne anahtar koyabilirsiniz. [emoji4] 
Öyle yapacağız artık. Far siparişini verdim. Kibrisa bir ay sonra gelecek. Teşekkürler...

Başka türlü yapabilirsiniz montajı

Vitesin yanına resmini attığınız tuştan alıp ona bağlayabilir veya ruhsat gözüne anahtar koyabilirsiniz. :)  
Hocam bende de arka sise bağlıda. Bu vitesin yanına düğme ile nasıl yapabiliriz ? Örnek bir çalışma yada yol gösterici bilgilerinizden faydalanabilirim.

Hocam bende de arka sise bağlıda. Bu vitesin yanına düğme ile nasıl yapabiliriz ? Örnek bir çalışma yada yol gösterici bilgilerinizden faydalanabilirim.
Hocam daha önce yapmadım ama zor değildir. Ön sise bağlı kabloyu çıkarıp vitesin yanına takacağınız düğmeye bağlancak. :)

Bu düğmeleri nerden bulabiliriz uygun birşey bulmak lazım. Google arattım ama pek denk gelmedi

Alixpresde buldum varmış. Uygun sembolü görürsem almayı düşünüyorum.
Vitesin yanındaki düğmelere giden tesisat nerden geçiyor ki ? Manisadaki elektirikçiler pek işini bilen tipler değil :/

Geri
Üst Alt