Golfümü satıyorum :(

Aracınızı satmak istediğinizde önce bayiye gidin. Aldığınız opsiyonları da içeren muadil, son model araç teklif formu alın. Fiyatı belirlediniz. Sonra düşülmesi gereken yüzde değerlerini hesaba katın. Golf makyajlı kasa için Murat hocamın söylediği %8 hesabına muhalefet şerhi koyuyorum naçizane.

(Düzeltme: Yusuf hocamın hesabıymış... )

Değiştirmedim kalsın:)

Bana kalsa hayalet gösterge fiyat farkı düşülmeli. Bir de farlar. Diğer detaylar zevk meselesi. %8 belki de hesap kitap sonucu oluşmuş bir değerdir bilemiyorum. Vergi dilimleri de eski hesaplama kolaylığını ortadan kaldırdı. 

Ama...

bahaman hocam aracınızın ederini en doğru şekilde belirleyecek yer de burasıdır. Gönlünüz rahat olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Uwais Teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. Her araç satışımda güzellik yaptım karşı tarafa. Toplamda 10 satışım olmuştur ve bir kere bile kötü geri dönüş almadım. Bir çok kişi benim gibi arabasında ki çiziği tutupta açıklamalara yazmaz biliyorum ama dürüstlük temel ilkemdir. Ortalık sahtekar kaynıyor sarı sitede çünkü. Şu anki durumda benim kafamı diğer ilanlar karıştırdı aslında. Tabiki eninde sonunda hak ettiği paradan satılır o ara ben de ağzına kadar dolu depoyu bitiririn :) Hem belki satış yapacak başka arkadaşlara referans olurum. İyi günler. 

Aracınızı satmak istediğinizde önce bayiye gidin. Aldığınız opsiyonları da içeren muadil, son model araç teklif formu alın. Fiyatı belirlediniz. Sonra düşülmesi gereken yüzde değerlerini hesaba katın. Golf makyajlı kasa için Murat hocamın söylediği %8 hesabına muhalefet şerhi koyuyorum naçizane.
(Düzeltme: Yusuf hocamın hesabıymış... )
Değiştirmedim kalsın:)
Bana kalsa hayalet gösterge fiyat farkı düşülmeli. Bir de farlar. Diğer detaylar zevk meselesi. %8 belki de hesap kitap sonucu oluşmuş bir değerdir bilemiyorum. Vergi dilimleri de eski hesaplama kolaylığını ortadan kaldırdı. 
Ama...
bahaman hocam aracınızın ederini en doğru şekilde belirleyecek yer de burasıdır. Gönlünüz rahat olsun.

Hocam %8 makyajlı kasa çıktığında aradaki fiyat farkı aşağı yukarı. İkisinide alma şansı olan biri için oluşan fark. Bu fark bu şekilde gider. 2014 yılında led stop ve katlanır ayna geldi. 2015 de renkli sürüş ekranı. Öyle olsa bunları da hesaplamamiz gerekir. En makul hesaplama şu ab için bu bana göre.

Sanırım yazı dilindeki duygusuz hava yüzünden yanlış anlaşıldım hocam. Şimdi tekrar okuyunca ben de fark ettim öyle gözüküyor yani kızgın ama değildim. Kusura bakmayın. Söylediklerinize katılıyorum. Kendimce başka ilanları baz alarak bir fiyatlandırma yaptım. Tabi bir malın değerini her zaman alıcıların talebi belirler. Bakalım zaman gösterecektir. Benim aklıma yatan en dip fiyat şimdilik 110 bin maksimum. Belki 105 hatta bana göre 100 bile etmez aracım ama piyasa bu şekilde. 110 bile yazsam şu anda sarı sitedeki en uygun fiyatlı araç olacak kendi donanım, kilometre ve yaş seviyesinde. 

@silvershadow
Degerli Hocam

"Piyasa en son sözü söyler"

sözünü ben de severek kullanırım.

Hata yapmış olmayı istediğim zamanlar hep olmuştur hayatta.. ben hata yapmaktan korkanlardan değilim ama yaparsam bu durumda mutlu olacak nadir kişilerdenim.

Saygı ve sevgilerimle 

Fiyat güncellendi arkadaşlar. Son rakam olarak 105 e düşüyorum eş dost için. Bilginize.

Geri
Üst Alt