AliExpress'ten alınabilecek ucuz yollu aksesuarlar

Forum kapanmadan önce bir arkadaşımız paylaşmıştı son ay içinde. İlk mesajdaki ürünlere baktım bulamadım sanırım silinen konularda paylaşılmıştı. Klima havalandırma çıkışı aparatı. Bugün elime ulaştı. 13 günde geldi. Vesile olan arkadaşa teşekkür ederim. Daha montajını yapmadım. Kaliteli görünüyor, işi görecektir.
Ekli dosyayı görüntüle 14205

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

• Beğen
Tepkiler: Ysn
arkadaşlar aliexpress den hiç alış veriş yapmadım istediğim ürünler var nasıl bir yol izlemeliyim.

Kredi kartınızla ödeme yaparak alışveriş yapabilirsiniz. 

Şu an indirim var, 2 gün daha sürecek, ben biriken listemi sipariş verdim. Faydalanabilirsiniz.

arkadaşlar aliexpress den hiç alış veriş yapmadım istediğim ürünler var nasıl bir yol izlemeliyim.
Sanal Kredi Kartı oluşturun. 7 dolarlık bir alış-veriş yapacaksanız sanal karta ancak o kadarlık limit tanımlayın.

Tabii ki bankanızın fiziksel kartınızla ilişkilendirilecek bir sanal kart oluşturabilme seçeneği sunuyor olduğunu göz önüne alarak bu tavsiyeyi veriyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Ysn
@bkaank Hocam bende almayı düşünüyorum hissiyatı nasıldır acaba uygulaması zor mudur?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@bkaank  şeffaf ekran koruyucu harikaymış gerçekten. ne kadar ve nasıl temin edebilirim)

Geri
Üst Alt