ilk mesaj ve onarım önerisi

baltazar

Yeni Üye
İsim
ahmet sair
Merhabalar, forumdaki ilk mesajım olcak. Aracımda resimde görüleceği üzere bazı üzücü gerçekler var. İzmir'den yazıyorum ve izmir içinde yardım edebilecek arakdaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum. 

IMG_2682.JPG

IMG_2684 (1).JPG

IMG_2684.JPG

Hocam beyaz oje işinizi görecektir. Geçmiş olsun.

teşekkür ediyorum. Dediğiniz uygulamayı benim kendi kendime uygulamam baya zor görünüyor. Serviste pahalıya mal olacağı kesin, sanayiyi gezmek lazım.  Tekrardan çok Teşekkür ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Servis rötuş için ücret almıyor hocam

aaa ben şimdi servise gitsem ücretsiz bir şekilde bu görünen kısımları yaparlar diyosunuz. Serviste  sol teker çamurluğunda çok az bir boyutta fırça sürmüştüler ama Elis in işçiliğini açık söylemek gerekirse beğenmedim. Şu an resim yok ama onu yüklersem anlarsınız. Vosmer umarım yanıltır demek istiyorumda forumda gördüğüm üzere birçok kimse memnun değiller :(  

aaa ben şimdi servise gitsem ücretsiz bir şekilde bu görünen kısımları yaparlar diyosunuz. Serviste  sol teker çamurluğunda çok az bir boyutta fırça sürmüştüler ama Elis in işçiliğini açık söylemek gerekirse beğenmedim. Şu an resim yok ama onu yüklersem anlarsınız. Vosmer umarım yanıltır demek istiyorumda forumda gördüğüm üzere birçok kimse memnun değiller :(  
Aynen ücret talep etmiyolar. Başlarında durup takip edebilirsiniz ince fırçayla hallolur hocam

yarın sabahtan vosmer yolu göründü. Teşekkür ediyorum. 

Hocam selamlar gecmis olsun cok takma gotur servise boyasinlar o kadar takilma cok ufak bisey cizik surekli gozunuze batacagina boyatmak daha makbul fotograflarinida saklarsiniz 2. Elde bu hasardan dolayi boyattim dersiniz fiyat kirmaya calisan adamada arabayi satmassiniz

Geri
Üst Alt