Golf 7 Hız Sorunu

@armando geçmiş olsun diliyorum , en son yakıt aldığınız istasyonda değişiklik yaptınız mı? Yaptıysanız istasyon adını öğrenebilirmiyim.
Aracımı aldığım günden beri shell den alıyorum,genellikle yeşilköy istasyonu yada halkalıda ki istasyondan.

Aracımı aldığım günden beri shell den alıyorum,genellikle yeşilköy istasyonu yada halkalıda ki istasyondan.

Hocam öncelikle deponuz azaldığında bu üründen alıp uygulayınız , üstüne farklı bir istasyondan mazot alarak bir deneyiniz , bu uygulamadan %100 verim almış bulunmaktayız bilginize sunarım

indir.jpg

hocam çok teşekkür ederimi,bugün ürünü satın alıcam,depoda zaten çeyreye düşmek üzere.:)
Direkt olarak önce bunu dökün , sonrasında mazot'u üstüne uygulayınız , benim tavsiyem BP'den mazot almanızdan yana olacak . Ayrıca bu ürünün üstünde kaç litre mazot'a kaç ml'lik olanı kullanacağınız yazıyor lütfen okumadan almayınız.

Direkt olarak önce bunu dökün , sonrasında mazot'u üstüne uygulayınız , benim tavsiyem BP'den mazot almanızdan yana olacak . Ayrıca bu ürünün üstünde kaç litre mazot'a kaç ml'lik olanı kullanacağınız yazıyor lütfen okumadan almayınız.
bugün iş çıkışı ürünü alıp,tavsiyeniz üzerine kullanacağım.

Doğan Hocam günaydın,ürünü geçtiğimiz hafta ana bayisinden aldım,elemanları ürünü boşalttı ve üzerine yakıt aldım evet ilk 10km hissedilir bir şekilde değişiklik oldu ama sonra eski moda döndü,bu cumartesi murat hocamın tavsiye etmiş olduğu işinin uzamanı olan bir arkadaşla görüşeceğim bakalım onlar neler söyleyecek,bu sabah mesela yine marş geç aldı,kontağı kapatıp biraz bekledim ve yeniden aracı çalıştırdım ve yine aynı sonuç :(  

Doğan Hocam günaydın,ürünü geçtiğimiz hafta ana bayisinden aldım,elemanları ürünü boşalttı ve üzerine yakıt aldım evet ilk 10km hissedilir bir şekilde değişiklik oldu ama sonra eski moda döndü,bu cumartesi murat hocamın tavsiye etmiş olduğu işinin uzamanı olan bir arkadaşla görüşeceğim bakalım onlar neler söyleyecek,bu sabah mesela yine marş geç aldı,kontağı kapatıp biraz bekledim ve yeniden aracı çalıştırdım ve yine aynı sonuç :(  
Hocam keşke durumu uzun soluklu çözebilseydik üzüldüm valla ama bu uygulama sonrası kısada olsa çözüme kavuştuğunuzu ve daha sonrasında tekrar ettiğini ustaya bildiriniz , benim nacizane görüşüm dpf rejenerasyon sorunu olabilir , umarım en kısa zamanda sorununuz çözülür.

Hocam keşke durumu uzun soluklu çözebilseydik üzüldüm valla ama bu uygulama sonrası kısada olsa çözüme kavuştuğunuzu ve daha sonrasında tekrar ettiğini ustaya bildiriniz , benim nacizane görüşüm dpf rejenerasyon sorunu olabilir , umarım en kısa zamanda sorununuz çözülür.
hocam hafta sonu bakalım ağır bakıma giricek,sonrasında nasıl bir sonuç alacağız :)

Eren dostum öncelikle ilginizden dolayı çok teşekkür ederim,Aracımı 2013 senesinde sıfır aldım 90.000km bakımına kadar tamaş servisde yaptırdım ama garanti sürem bittiği için herkez gibi bende dışarda servise yaptırdım ağır bakımlarımı,gecen sene yapmış olduğum bir kaza sonucunda sağ ön jantımı kıracak şekilde bir durum oluştu ve bi dostumun tavsiyesi üzerine topkapıda bir tamirciye götürdüm bana 2 salıncağında değişiceğini al takımda bazı sorunlar olduğunu söyledi vede 1 hafta sonra aracımı tamirciden aldım,ilk zamanlar aracımdan memnundum ,uzun bir süre ist dışında olduğumdan 120bin bakımda istanbula geldiğimde yine başka bir dostumun tavsiyesi üzerine başka bir ustaya gittim,triger kayışı ve diğer değişimleri yapılması için,usta akşamına arayıp sol ve sağ salıncakların polo'ya ait olduğunu bunlarında değişmesi gerektiğini söyledi bende ne gerekiyorsa yapın dedim ve sonrasında çıkan fatura ise 1.800tl.bundan 1 ay öncede arabanın sağa çekmesi ve frenleme yaptığım zamanlarda tekerin ileri geri gittiğini gördüm, bilgisiyarlı rot balans denilen yere soktum,orada sağ amortisörün ve takozun değişmesi gerektiğini söylediler,bende gerekli parçaları alıp aynı ustaya gittim,sol amortisörü çıkarırken çok fazla çekiç darbeleri ile çıkardı,adama bunu bu şekilde çıkarılması normal mi diye sorduğumda bana işimi öğretme dedi ve 5 saatte 2ön amortisörü söküp taktı,işlem bittikten sonra yaklaşık 20 dakika sonra direksiyonu tam sağ ve sol yaparken gacur,gucur sesler duymaya başladım,hemen ustayı aradım gelen sesleri söyledim,oda bana abi sen bi kullan ses devam ederse gel dedi bende o sıra evlendiğim için araç ile ilgilenemedim,cumartesi günü yanına gidip durumun ne olacağını sordum arabayı aldı gidip bir tur atıp bana sol salıncak abi senin yan sanayi ondan yapıyor bu ses dediğinde ise şok gecirdim ülen ses sağ taraftan geliyor adam bana sol diyor,peki ne yapacağız dediğimde de abi istersen orjinali ile değiştireleim ama masrafı 800tl bulur,ben usta olarak bu benim arabam olsa böyle kullanırım dedi ve benim sinir kat sayım yükseldiği ve olay çıkacağı için ana avartiçimden küfür ederek ayrıldım.

Dostum belkide kafanızı şişirdim ama çok bunaldım ve kimseye güvenim kalmadı bu forum sitesinde gördüm ki insanlar para için bu grubun üyesi olduğu için yardım ediyorlar,ve şimdiden yardımlarınızdan dolayı yeniden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla
Servis pahalı gibi duruyor ama toplamına geçildiğinde ise çok ucuz kalıyor üstelikte yorulmuyorsunuz (garanti de cabası)  sanayi ye bi girdim mi araba bir daha nefes alamıyor. klasik Doktorlar gibi :)

Geri
Üst Alt