Adım adım Highline

U led ler ne kadara mal oldu bu arada maşallah

Bence en fazla yakışan spoiler modeli bu olmalı

Maşallah.

Bence highline dan ziyade bambaşka bir araca dönüşecek gibi hızlı bir evrim geçiriyor.
Benimde en sevdiğim model Abi. :)  

Teşekkürler. 

R-Line ön tampon ve Led stop ilk hedeflerim. Sonrasında biraz beklemeye geçmeyi düşünüyorum. 

Bu arada da boş durmuyorum ufak şeylerle geçiriyorum günleri, arka ayak aydınlatma gibi. :D  

U led ler ne kadara mal oldu bu arada maşallah
Bana gelişi 1200 TL Hocam. Teşekkürler. :)

Bize ne kadar olur hocam nerden nasıl temin edebilirim çok eksikliğini yaşıyorum

Nakit olarak mı almam gerekiyor

Hocam biyerde okumuştum, orjinal olmayan u ledler bcm'i ve silecek motorlarına zarar veriyormuş diye, doğruluk payı var mıdır? Apo ustaya sormuştum, o da en kalitelisini getirsen takmam hepsi çöp benim için demişti. Gerçi Apo orjinalcidir, ondan da demiş olabilir...

Hocam biyerde okumuştum, orjinal olmayan u ledler bcm'i ve silecek motorlarına zarar veriyormuş diye, doğruluk payı var mıdır? Apo ustaya sormuştum, o da en kalitelisini getirsen takmam hepsi çöp benim için demişti. Gerçi Apo orjinalcidir, ondan da demiş olabilir...
Ben apoya taktırdım hocam [emoji23]

Bu U ledlerde gündüz farı beyaz kısa farlar halojen ampül olarak ayarlayabilirmiyiz. Aliexpress ye seçenekler arasında renk seçeneği var. Ordaki renk seçeneği nedir?

Hocam benim derdim muayene. Her muayeneden önce çıkar-tak yapmak istemiyorum

Geri
Üst Alt