Kaporta ve kapı çiziği

4 saat önce, newspeed yazdı:

Şimdi konuyu şöyle değerlendirebilirsiniz. Çiziğinizin üstüne bir sprey yardımıyla sabunlu su sıkın, sıktığınızda çizik yok oluyorsa süper, çünkü bu bir clear coat çiziği ve aşındırıcı yani polisaj ile rahatlıkla yok edebilirsiniz. Yok çizik kalıyorsa malesef, rötuştan başka şansınız yok. Konuyla ilgili videoyu buradan izleyebilirsiniz.

Cif ile denedik hocam cizikleri cok az da olsa onardik derin olanlar var onlara da artık rötuş yaptırıcam başka bi care yok

Aman hocam cif sakın ha. Gayet guzel ilave mikro cizikleriniz olur. Servise e guvenmeyin. Iyi detailerlar var nerede oturuyorsunuz?
valla hocam mahalleden komsu kaportacıymıs o dedı cıftle ınceden yaparsan ıyı gelır dıye yaptım bırsey olmadı. servise neden guvenmıyım hocam? esenyurtta oturuyorum

Hocam yeni gördüm konuyu . Öncelikle geçmiş olsun . Bu gibi metalik renklerde maalesef boyamaktan başka sağlıklı çözümü yok . Rötuş dahi belli oluyor . Opak renk olsa rötuş zımpara ve ardından polisajla çok az belli olacak şekilde giderilebilirdi . 

Hocam yeni gördüm konuyu . Öncelikle geçmiş olsun . Bu gibi metalik renklerde maalesef boyamaktan başka sağlıklı çözümü yok . Rötuş dahi belli oluyor . Opak renk olsa rötuş zımpara ve ardından polisajla çok az belli olacak şekilde giderilebilirdi . 
sagolasın hocam valla yakın zamanda verıcem servıse yapıcak baska care yok

Geri
Üst Alt