Koltuktan gelen ses

alfix78

Üye
İsim
Kürşat
Merhaba arkadaşlar. golf 7 aracımda yeni fark ettiğim bir ses var.birde sizlere sormak istedim. ilk oturuşta ses gelmiyor, hareket edince şoför koltuğundan gevşek vida gibi bir (takırtı) ses geliyor.sanki kızak yerine oturuyor gibi.acaba gevşek bir vida mı yapıyor bu sesi. servise gitmeden halledebilirsem sevineceğim. aynı sorun sizlerde de mevcutmu ?

Hocam eğer bozuk para yoksa gevşek vida sorun oluyordur. Ama bozuk para arayın iyice.

Merhaba arkadaşlar. golf 7 aracımda yeni fark ettiğim bir ses var.birde sizlere sormak istedim. ilk oturuşta ses gelmiyor, hareket edince şoför koltuğundan gevşek vida gibi bir (takırtı) ses geliyor.sanki kızak yerine oturuyor gibi.acaba gevşek bir vida mı yapıyor bu sesi. servise gitmeden halledebilirsem sevineceğim. aynı sorun sizlerde de mevcutmu ?
Aynı durum bende de oluyor hep unutuyorum serviste söylemeyi . Koltuk kizagindan kaynaklanan bir boşluk olduğunu tahmin ediyorum bende.

Aynı sorunu bende yaşıyorum

Bende tıkırtı değilde gıcırtı oluyordu. Emniyet kemerini taktığımız sabit mekanizma koltuğa sürtünce çıkıyormuş. Koltukla arasına bir şey sıkıştırdım geçti.

Geri
Üst Alt