Dizel mi ? Benzinli mi ?

Kesinlikle dizel almalısınız.Benzinli maddi külfet olur.İnternet ortamında yapılan bomboş yolda ki 5 litre tüketen tsı verileri sizi yanıltmasın.Real de özellikle büyükşehirlerde durum çok farklı.
Aynen katılıyorum. İstanbulda klima açık ortalamam 10-15 arası gezinmekte. 

Aynen katılıyorum. İstanbulda klima açık ortalamam 10-15 arası gezinmekte. 
Belirttiğiniz değerlere inanmakta güçlük çekiyorum, imzadaki aracı kullanıyorum uzun vade yakıt tüketimim İstanbul içi 7.5 geçmedi. aracı sadece hafta sonları neredeyse full şehir içi kullanıyorum, yazları klima her daim açık.

Belirttiğiniz değerlere inanmakta güçlük çekiyorum, imzadaki aracı kullanıyorum uzun vade yakıt tüketimim İstanbul içi 7.5 geçmedi. aracı sadece hafta sonları neredeyse full şehir içi kullanıyorum, yazları klima her daim açık.
Bugün ki başlangıçtan itibaren değeri atabilirim isterseniz. Küçükyalı dan maltepe sahile geldim sadece. 

Bugün ki başlangıçtan itibaren değeri atabilirim isterseniz. Küçükyalı dan maltepe sahile geldim sadece. 
Hayır canım, estağfurullah. sanırım çok kısa mesafeler gidiyorsunuz. bu şartlar altında o değerler normal :)

Hayır canım, estağfurullah. sanırım çok kısa mesafeler gidiyorsunuz. bu şartlar altında o değerler normal :)
Evet genelde çok kısa mesafeler ve sürekli dur kalk, klima açıkken 10 dk bekleseniz zaten 15-20 oluyor ort tüketim. O yüzden böyle yüksek, açık trafikte 7-10 arası geziyor genelde. Ancak son yakıt alımından itibaren durum bu 

Ekli dosyayı görüntüle 12404

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet genelde çok kısa mesafeler ve sürekli dur kalk, klima açıkken 10 dk bekleseniz zaten 15-20 oluyor ort tüketim. O yüzden böyle yüksek, açık trafikte 7-10 arası geziyor genelde. Ancak son yakıt alımından itibaren durum bu 

IMG-20170802-WA0013.jpeg
Size Hybrit araç lazım hocam, 50 km ye kadar olan hızlarda elektrik motoru devrede olduğundan oldukça ekonomik olacaktır. Keşke Golf E gelse de alsak.

Dizel candır Hocam. [emoji3] Dizelciyim ben [emoji3]
Hafta sonu keyfine gezmeye çıkacaksın kapıda act golf ve dizel golf var. Hangisi ile gezersin
act golf de ekstra cam tavan var.

Evet genelde çok kısa mesafeler ve sürekli dur kalk, klima açıkken 10km bekleseniz zaten 15-20 oluyor ort tüketim. O yüzden böyle yüksek, açık trafikte 7-10 arası geziyor genelde. Ancak son yakıt alımından itibaren durum bu /monthly_2017_08/IMG-20170802-WA0013.thumb.jpeg.1f5200d3350e788f3babacfde16b4d6d.jpeg
Bu degerler dizel mi benzinli araca mi ait ?

Bu degerler dizel mi benzinli araca mi ait ?
1.4 TSI 122 PS DSG benzinli Hocam. 

Hafta sonu keyfine gezmeye çıkacaksın kapıda act golf ve dizel golf var. Hangisi ile gezersin :) act golf de ekstra cam tavan var.
Dizel Golf ile, cebimde ki parayı benzine vereceğime gezerken gönlümce harcarım. :)  Cam tavan şu ana kadar yoktu kullandığım araçlarda. Olursa çok güzel olur ama sırf onun için dizelden vazgeçmem, saçma olur bence. 

Dizel aracda dsg nin cok fazla ses cikardigi ve aracin kontagi cevirir cevirmez d konumuna hemen alinirsa yurumedigi soyleniyor benzinli araclarda bu problemlerin olmadigi bahsediliyor ?

Bu bana biraz sallama gibi geliyor ama sizin bilginiz var mi ?

Dizel Golf ile, cebimde ki parayı benzine vereceğime gezerken gönlümce harcarım. [emoji4] Cam tavan şu kadar yoktu kullandığım araçlarda. Olursa çok güzel olur ama sırf onun için dizelden vazgeçmem, saçma olur bence. 
Hayallerin bile fakir eren [emoji23][emoji23]

Hayallerin bile fakir eren
emoji23.png
emoji23.png
Hayal olsa act golf değil RS6 Avant olurdu kapının önünde. ;)

Dizel aracda dsg nin cok fazla ses cikardigi ve aracin kontagi cevirir cevirmez d konumuna hemen alinirsa yurumedigi soyleniyor benzinli araclarda bu problemlerin olmadigi bahsediliyor ?

İlk defa duyuyorum Hocam dediklerinizi, bana da biraz sallama gibi geldi. 

Bir kac saat once cektim..

Bana konumuza tam uygun gibi geldi Doğan'ın camında yazan...  :000043-medium:

20170802_174358.jpg

2.5 Yıldır Dizel Dsg araç kullanıyorum bahsettiğiniz şekilde bir olay yaşamadım Üstelik Golfün Tüm model ve Donanım versiyonlarında DSG araçlarını da kullanma şansım oldu hiç böyle. ir durum yaşamadım. Sanırsam tamamen hayal ürünü bu bahsedilen kurgular. Golf Özellikle de DSG şanzıman Konfor anlamında çok çok iyi.

Geri
Üst Alt