Çatlak ön cam

Tabi hocam. Servisteki orjinal cam sizinkinin aynısı
Bu konuda servisteki danışmana sorduğumda "bildiğim kadarı ile VW'nin onaylı yan sanayi üretimi camlar kullanılıyor" demişti. Başka forumlarda da kaskoların genelde %20 muafiyet ile servisteki orijinal cama izin verdiğini ancak yine de takılan camın birebir fabrika çıkışı camı olmadığını yedek parça statüsünde farklı bir cam olduğunu duydum. 

Orijinalini taktırıp cam üzerindeki etiketi/baskıyı çıkarılan cam ile birebir karşılaştırabilen oldu mu acaba?

Malum cam çok önemli bir konu, yan sanayide bir çok optik kusur olabiliyor. Gözü bozuldu sanıp doktora giden biliyorum, şaka değil :)

@İbrahim Başkurt

hocam öncelikle geçmiş olsun,

yaklaşık 1 ay önce senin başına gelen benimde başıma geldi, ön cam çatlağı ilerledi ve ön camı kaskodan (GENERALİ) değiştirdim,

kasko iki seçenek sunmuştu;

1. kendi anlaşmalı cam servislerine gidersen ücretsiz değiştirilir ancak orijinal değil yan sanayi takılır, (maslak oto cam servisi)

2. vw servisine gidersin, orijinal cam takılır ve toplam tutarın (ortalama 1250 TL) %20'sini ödersin hasarsızlık bozulmadan (vw general servis)

bende 2.seçeneği yaptım, servise arabayı bıraktım sonrasında 250 TL ödeme yaptım, bence sende öyle yap,

ayrıca açtığım konuda detayları anlatmıştım

Geri
Üst Alt