Aile otomobili tavsiyesi :) (4 kişi oluyoruz)

@iamalegend Hocam Subaru Levorg'a baktınız mı ?  Sıfır fiyatlarında ciddi indirim yapıyorlar ya da az kullanılmış 2. elleri 100-110 bin tl civarında, hem geniş aile aracı hem de güçlü, ayrıca simetrik 4 çeker olduğu için kullanması en zevkli araçlardan biri. 

@iamalegend Hocam Subaru Levorg'a baktınız mı ?  Sıfır fiyatlarında ciddi indirim yapıyorlar ya da az kullanılmış 2. elleri 100-110 bin tl civarında, hem geniş aile aracı hem de güçlü, ayrıca simetrik 4 çeker olduğu için kullanması en zevkli araçlardan biri. 
Levorg harika bir araba, özellikle eye sght lı olan paket süper. bir tane 2 el malüm sitede gözüme kestirdim ama fiyatı yüksek.

Merhaba Arkadaslar, oneride bulunan ve yardimci olan tum dostlara tesekkurler. Arac degistirme isini simdilik erteledik, butceyi arttirip gercekten degistirmenin sart oldugu bir zaman degistirmeye karar verdik, acikcasi Golfumden vazgecemiyorum

Bende golf den passat a geçtim gerçekden çok rahat bir araç ve bagaj müthiş

sw değilde sedan da bakabilirsiniz 120 bin bütçe az değil

yada superb de çok iyi bir araç

B serisi kullanan birisi olarak elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Aklınıza gelen soruları bekliyorum. Aracım, 2016 B180d Urban

Geri
Üst Alt