Aile otomobili tavsiyesi :) (4 kişi oluyoruz)

superb active paket + hız sabitleyici dizel otm. isinizi görür veya 115bine octavia full olan da olabilir ama kalite bı tık düşüyor 

:000064-medium:

Comfortline'sın dediler gönül vermediler Değerli Üstadım.
:)  Murat hocam, + şöyle bir durum var, araç çoook büyük. İstanbul'da sıkıntı yaşayabilirim. Eşiminde kullanma ihtimalini göz önüne alırsak vah ki vah.

BMW 218i Active Tourer ile MB B180 arasında seçim yapmak zorunda kalsam, öneriniz ne olur?

Saygılarımla 

BMW 218i Active Tourer ile MB B180 arasında seçim yapmak zorunda kalsam, öneriniz ne olur?
Saygılarımla 
Bizim leon tavsiyesi gariban kalmış
ben bmw derim hocam [emoji106]

Sıkıntı yaşamıyor musunuz üstadım? Biz 3 kişi ile eşya koyacak yer bulamıyoruz. Port bagaj mı kullanıyorsunuz?
Hayır hiç de sıkıntı yaşamıyoruz, port bagaj da kullanmıyoruz hatta bagajda bebek arabası bile var, arka koltukta çocuk koltuğunun önünü dolduruyorum, ön yolcu koltuğunu eşimin tatil bölgelerinde aldıklarıyla dolduruyorum bütün eşyalarımız bu şekilde sığıyor

Hayır hiç de sıkıntı yaşamıyoruz, port bagaj da kullanmıyoruz hatta bagajda bebek arabası bile var, arka koltukta çocuk koltuğunun önünü dolduruyorum, ön yolcu koltuğunu eşimin tatil bölgelerinde aldıklarıyla dolduruyorum bütün eşyalarımız bu şekilde sığıyor
Helal olsun hocam :)

1.5 turbo beslemeli motoruyla Civic ekonomik bir tercih olabilir?

@atakom gibi biz de 3 kişi şimdiye kadar yer sorunu yaşamadık. Bu tatilimizde oto koltuğu olan araca valizlerin yanısıra bebeğin yürüteci, mama sandalyesi, bebek arabası ve 22lt lik buzluğu da yanımıza aldık :)

[mention=477]atakom[/mention] gibi biz de 3 kişi şimdiye kadar yer sorunu yaşamadık. Bu tatilimizde oto koltuğu olan araca valizlerin yanısıra bebeğin yürüteci, mama sandalyesi, bebek arabası ve 22lt lik buzluğu da yanımıza aldık [emoji4]
Evet civic rs gercekten guzel bir arac, bagajida gayet buyuk ama donanim eksikligi var, dikiz aynasi kendinden karartmali degil, deri koltuk, sunroof super ama o ayna ne abi

Valla Hocam @frhtmst hocamızın aracı benim rolmodel araçlarımdan , hatta telefonumda bile bu resmi saklarım , saydığınız tüm araçların sağladığı hacmi sağlayacağına eminim, karar tabii ki sizin ama bi düşünmenizde fayda var derim , lakin 30.000 yerine bir kaç bin 'e bu işi çözebilirisiniz.

IMG_4291[1].JPG

Geniş olacak, şehir içi de olacak, hanımlar kullanacak(yüksek sürüş pozisyonunda sürmeyen görmedim). 

Bu şartlarda sizin aracınız sedan değil suv olacak çareniz yok. Ateca, tiguan, bütçe biraz artarsa kodiaq.

bende mercedes ten yana kullanmaya niyetliyim 2. baharımda :)  ancak e180nin motoru kasası için yetersiz yorumları hakim, yerine amg c180 hep beni cezbediyor. Değerli arkadaşımızın ailesi 4 kişi olacağı için sanki passat veya superb efektif görünüyor.
Tabi c 180 de mercedes sonuçta ama ne biliyim mesela o güney afrika üretimiymiş onu duydum gözümden bi düştü yaa ne biliyim artık benim için jetta gibi üvey evlat bence  8D  

Malesef üst limit 120.000,  Premium sınıfta ancak Mercedes B yada BMW 218 serisine ulaşabilirim. Aslında 218 de hiç fena değil.
120 bine de çok güzel bir passat alabilirsiniz bence yada tavsiyelerde bahsi geçtiği üzere 3 bine bir port bagaj çözer sizin işi :mad:

[mention=477]atakom[/mention] gibi biz de 3 kişi şimdiye kadar yer sorunu yaşamadık. Bu tatilimizde oto koltuğu olan araca valizlerin yanısıra bebeğin yürüteci, mama sandalyesi, bebek arabası ve 22lt lik buzluğu da yanımıza aldık [emoji4]
Bizde 3 kisi ile sikinti yasamadik ama 4 olunca muhtemelen yasanacak

Geri
Üst Alt