Vag kablosu arıyorum

@yusuf hocam vag kablosu geldi kurulumu falan yaptım ama programı açtığım zaman out of date diyor. Bir bilginiz varmı acaba ? 17.1.3 almış olmam lazım kabloyu

[mention=2]yusuf[/mention] hocam vag kablosu geldi kurulumu falan yaptım ama programı açtığım zaman out of date diyor. Bir bilginiz varmı acaba ? 17.1.3 almış olmam lazım kabloyu
Yönetici olarak deneyin hocam. Antivirüs falan da kapalı olsun. Yine hata verirse satıcı ile konuşun

Bir ara bendeki 15.7 kablo ile aynı mesajı alıyordum. Bilgisayarın tarihini 2-3 ay geri al, olmazsa biraz daha.. O şekilde mesaj çıkmıyor. Sonra fark ettim ki mesaj verse de option/test/save ile yine normal çalışıyordu. Bir de programın kurulu olduğu dizine everyone özelliğini tam denetim olarak ekliyorum. Bu arada wifi yi kapatın.

Bende elden aldığım ikinci 17.3.1 sürüm kablo ile kodlamada kaydetti mesajı verip kodlamayı nedense kaydetmiyor. Aldığım kişide de benzer sorun olmuş satıcı başka bir yazılım göndermiş o arada da arabasını satınca tekrar deneme şansı olmadan ben talip olup aldıydım. Başka bir arabada selamlamayı açtı, farklı bilgisayar ve işletim sistemleri denememe rağmen başka kod yapamadım. Yazılımdan da kablodan da kaynaklı olabilir!?

Geri
Üst Alt