Far ve alt takımdan gelen ses

denizlevent

Yeni Üye
İsim
D.Levent
Merhaba arkadaşlar 3ay önce 2013 model 1.4 tsi dsg highline aracı aldım şuana kadar yakıt konusu hariç araçtan çok memnunum ancak ön ve arka takımlardan kasislerden geçerken bi lokurtu sesi var birde geçen uzun yol yaparken farkettim Benin xenon farlar biri beyaz biri sarı renk ne alaka anlamadım u Led ler beyaz birde aracı almamda ki en büyük etken olan Sessiz araç aramam dı ki gerçekten sessiz ama sanki lastik sesi alıyor alttan tabi bu normal mi tecrübelerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler iyi bayramlar...

Hocam depo dolu ise depodan gelebilir ses. Ön takımdan gelen ses yağlama ile çözülüyor. Xenon. Ampulleri değişmenin vakti gelmiş hocam. 17 lastik ile lastik sesi normal hocam. Yine de lastik markanızı da yazın hocam

Hocam depo dolu ise depodan gelebilir ses. Ön takımdan gelen ses yağlama ile çözülüyor. Xenon. Ampulleri değişmenin vakti gelmiş hocam. 17 lastik ile lastik sesi normal hocam. Yine de lastik markanızı da yazın hocam
Servis zamanı geldi zaten hocam olmadı baktırırım ampüllere lastikler de Lassa impetus revo 2+ ses 66 db diye aldım adamda çok övmüştü ama michelin almadığıma pişman oldum aslında 

Merhaba @denizlevent Hocam

Lastikleriniz son derece sessiz olan marka ve modelden olsada iklim şartları, lastiğin soğuk yada sıcak oluşu birde en önemli faktörlerden birisi olan yollar ses duymanıza neden olabılır. bu durumları farklı yollarda test etmenizi öneririm. Aracınızda hayırlı olsun hocam :)  

Merhaba @denizlevent Hocam

Lastikleriniz son derece sessiz olan marka ve modelden olsada iklim şartları, lastiğin soğuk yada sıcak oluşu birde en önemli faktörlerden birisi olan yollar ses duymanıza neden olabılır. bu durumları farklı yollarda test etmenizi öneririm. Aracınızda hayırlı olsun hocam :)  
Teşekkür ederim tabiki ses asfalt kalitesine göre değişiyor ama sormak istedim belki benim bilmediğim birşey vardır diye ama anladığım kadarıyla 17 jant ta etki ediyor zaten çok ta rahatsız edici düzey de değil ilginize tekrar teşekkür ederim.

Teşekkür ederim tabiki ses asfalt kalitesine göre değişiyor ama sormak istedim belki benim bilmediğim birşey vardır diye ama anladığım kadarıyla 17 jant ta etki ediyor zaten çok ta rahatsız edici düzey de değil ilginize tekrar teşekkür ederim.
17 janttan ziyade taban genişliği 17 ile birlikte 225 oluyor hocam. Bu genişlik yol sesi olarak döner.

Geri
Üst Alt