Eşi manuel araç kullananlardan tavsiyeler...

Darısı bizim kinin başına hocam. Satıp polo alırız, astra alırız otomatik diyorum içi gidiyor gene Golf alalım diyo. Bende çok zam geldi zor diyorum o zamanda satma diyo [emoji4] Daha direksiyon derslerinin başında bakalım sınavı geçerse baya yol katetmiş demektir. Bu arada direksiyon sınavlarını baya zorlaştırmışlar. 10 yıl önce almıştım baya değişiklik yapmışlar. Bence umut verici [emoji4]
Hocam park etme çalıştır yoksa parktan benim eşim iki kere kaldı yan parkettin düz olmadı arç diyip durdular.Eşine her zaman cesaret ver işte bak manueli sürersen hep sürersin araba seçmezsin filan gibi psikolojik olarak hazırladıktan sonra gerisi deneye deneye alışır hiç çekinme [emoji1303] Elindeki arabayı satıp borca girme bence

Geri görüş kamerası ile birlikte harika bir seçim. Emin olun hayatı kolaylaştırıyor onlar için. Zaten bir süre sonra modülün yaptıklarını kendileri de yapmayı öğreniyorlar ;)
Aynen dedigine katılıyorum.

Park asistani,geri donus kameranin yanina birde app connect alınası bi ozellik..

Telefonu baglayip istedigi yere navigasyonla gidebilir.

Madia playera haritayı yansittimi istediği yere gider.

Hızlı ve efektif çalışsa güzel fakat.
Arkanızdan gelen taksi dibinizde bitince.
Kullanılamıyor bazı zamanlarda.
Avrupa da yaşadaydık kesinlikle daha çok kullanışlı olurdu.
Henuz kullanmadim cok yorum yapamıyorum.

Ama genelde ispark gibi yerlere araci bırakıyorum.genelde eslerde burayi tercih eder. O tarz bi yerde kullanılırsa guzel bir ozellik sanki.

Eğer sürücü acemi ise ve bu tereddüte yol açıyorsa otomatik araba daha tehlikelidir. Manuel vitesi öğretmeniz daha mantıklı iyi bir sürücünün her türlü aracı kullanması lazım eğer kullanamıyorsa hem kendi hemde çevredekilerin sağlığı için trafiğe çıkmasın.

Eğer sürücü acemi ise ve bu tereddüte yol açıyorsa otomatik araba daha tehlikelidir. Manuel vitesi öğretmeniz daha mantıklı iyi bir sürücünün her türlü aracı kullanması lazım eğer kullanamıyorsa hem kendi hemde çevredekilerin sağlığı için trafiğe çıkmasın.
Hocam kullanamıyor diye bir durum yok şuan trafik derleri alıyo 10 gün sonra sınava  giricek. Belkide ben biraz tereddüt ediyorum. Lakin yukardada yazdım bence şuan trafik sınavlarından geçen araba kullanmayı biliyor demektir. Geçmişe oranlar baya zorlaştırmışlar. Biraz uğraşıcam baktım ilerleme yok o zaman satıcam otomatik bakıcam.

Hocam kullanamıyor diye bir durum yok şuan trafik derleri alıyo 10 gün sonra sınava  giricek. Belkide ben biraz tereddüt ediyorum. Lakin yukardada yazdım bence şuan trafik sınavlarından geçen araba kullanmayı biliyor demektir. Geçmişe oranlar baya zorlaştırmışlar. Biraz uğraşıcam baktım ilerleme yok o zaman satıcam otomatik bakıcam.
Otomatik büyük rahatlık ama sürekli trafikte olanlar için daha gerekli bence normal kullanıcı için olmaz olmaz değil.

Sürücü kursunun araçlarını kullandıktan sonra golf çok daha kolay ve konforlu gelecektir.

Siz bir gözlemleyin sıkıntı yoksa kendininde otomatik beklentisi yoksa hiç değiştirmeyin.

Evet şuan ehliyet almak çok zor eşim nisan ayında aldı çok fazla kalan olduğunu söylüyor. 

Arkadaslar merhaba,

Esim son 1 yildir aktif arac kullaniyor. Aracim manuel 1.6 tdi highline. İlk etapta cok zorluk yasadik. İs tamamen sizde bitiyor, olabildigince sakin olacaksiniz, hic bir sekilde karismayin esiniz sordugunda cevap verin, ses tonunuza cok dikkat edin malum bize nazaran daha gergin oluyorlar direksiyonda. Ve temel surus tekniklerini ogrendikten sonra kisa mesafelere birakin tek basina gitsin, sizin yaninda olmanizdan cok daha buyuk faydasi olacaktir esinize. Araba kullanma yeteneginin genelde erkeklerin fitratinda oldugunun farkindayim fakat bence is pratikte bitiyor. Bizim en buyuk sorunumuz park etmekti. Onu da asagida linkini paylastigim oyunla asabilirsiniz. Araci park ederken ileri-geri manevra mantigini anlamasinda cok yardimci olacaktir. SİDDETLE TAVSİYEMDİR.

Dr. Parking 4 by SUD Inc.
https://appsto.re/tr/Xvq38.i

Geri
Üst Alt