Ayna Katlama NASIL Yapılır

İsim
Fatih
Arkadaşlar Yeni Caddy Exclusive Aracımda İçerden Ayna Katlama Var Fakat Uzaktan Kumanda İle Katlanmıyım Yardımcı Olabilecek Arkadaşlar Varmı? 

Media ekranından car tuşuna basın., sonrasında sağ alt köşeden ayarlar ve ayna ayarlarına girin kitleyince içe katla yı işaretleyin işlem tamam

Benim aracımda car tuşu ben kodlama ile nasıl yapabilirim diyorum? 
Mesajlarınız devrik cümle içeriyor anlaşılamıyor:( Aaracınız exclusive donanım ise teyb'in medya ekranından ayarlara girerek aracı uzaktan kumanda ile kitlediğinde içe katla özelliğini aktif hale getirin anahtar ile kitlenince aynalarıda katlanır., Yok ben kendim istediğim zaman katlamak istiyorum derseniz araçtan inerken kapıdaki ayna ayar kolunu aşşağıya doğru çevirin yine katlanır., Araç exclusive ise zaten kodlamaya gerek kalmıyor özellik zaten var...

Aracımda menüde öyle bir seçenek yok zaten yol bilgisyarı kadranlarin ortasında multimedya cihazı üzerinde değil ve malesef öyle bı seçenek yok 

Vag com ile kapı kontrol modülüne girin. Orda comfort folding gibi bir seçenek arayın hocam

Evt hocam denedim adaptosyona tıklayınca farklı bir yer geldi sayısal değerler yazan

Arkadaşlar Kapı Elektronige Gidik ten Sonra 07  uzun Kodlama Yapmak açın Tıklıyorum Bu Çıkıyor Nasıl Yapacam  Değermi Girmez Yapanlar Varmı 

20170606_150425.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Modül eski bir modül hocam. Desteklemiyor olabilir.

Geri
Üst Alt