Yeni Insignia

@arimayacik

yani diyorsunuz ki hocam? psa ilerki orta vadede bu opeli bi gece yarısı  cami avlusuna bırakır kaçar! üzerinede bir not iliştirir!

" Ben bakamadım kim bakarsa baksın"

hatta şunu söyleyim!

yeni 508 ekimde geldikkten sonra insignia istenmeyen evlat ilan edilir PSA ailesinde 

@Savatage Bunu zaman gösterecek, ben ekonomist değilim ama Opel hakkında birşeyler söyleyecek kadar iyi biliyorum markayı. Geçen sene niyetine girip kaç defa son dakikada içime sinmediği için vazgeçtim. 

PSA grubu neler yapacak göreceğiz, şimdilik grandland X isimli modele 1.2 turbo motor koymakla başladılar. Gördüğüm kadarıyla araç hemen hiç satmıyor.

Bir Opel’e o bütçeyi bağlamazdım, öyle bir bütçem olsa yeni a serisinin sedanını beklerdim. İnsignia’nın içine ilk oturduğumda gözlerin içine bakıp d segmentinde bile bir kauçuk parça ya da kaplama görmeyince üzülmüştüm. Bir diğer önemli noktaysa spotback tasarımın c sütünü uzunluğu... çok hassas bir çizgi denilebilir aslında, çünkü ayarında olursa çok sportif hissettiriyor ki a5’in yolda gidişine ve 4 serisine bakarsanız gerçekten öyle, ancak dozu kaçarsa çok hantal gösteriyor ki insignia’da biraz böyle olduğunu düşünüyorum, bunun yanı sıra yeni 6 serisinde de böyle bir hantallık var.

Her ne kadar boş bir araç almak istemesem de benimde tercihim BMW olurdu.

hatta bu aralar satsam da 3.20d ( m paket ) mi alsam temiz 2. El diyorum . Fiyatları görünce gözüm 2014 4.20d grand Coupe ye kayıyor. Sonra da vaz  geçiyorum değişim fikrinden...

Boş araç almazdım kesinlikle. Çok can sıkıcı oluyorlar. Golf ve insignia ruhsat sahibi olarak üzücem sizi ama golfün insignia dan daha kaliteli hiçbir yanı yok.kıyaslama sebebim 2. El değerleri. Ben sivasta yaşıyorum. Yağışlı ve karlı havalarda bmw ye burda güler geçeriz. 250 bin tl yi insignia ya verirmiydim. Sanırım vermez temiz bir a6 2.0 tdi bakardım ))

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Geri
Üst Alt