Arabama Köpek Saldırdı

komple derken anlamadım. sol sağ çamurluk ve ön tampon boyanacak dendi. lokal boya olmazmış.
Lokal boya opak renge bal gibi olur.

İşçilikten kaçıyorlar. Kesinlikle başka yerlere gösterin anlaşmal olduğu yerlere bakın kaskonuzun.

Mini onarım belki üstüne birşey vererek. Minimum boya ile hallettirin.

İyice alıştı bu servisler en ufak şeyde değiştirelim yada renk tutmaz parçayı komple boyayalım diyorlar.

Araştırınca ne ustalar var diyorsunuz.

Gecmis olsun oncelikle Hocam. Garip ve sansiz bir durum olmus sizinkisi. Servis harici yapilmasi daha uygun olur düşüncesindeyim. Mini onarim durumu ila yapilabilen yerleri yaptirmakta fayda var. Selamlar olsun

komple derken anlamadım. sol sağ çamurluk ve ön tampon boyanacak dendi. lokal boya olmazmış.
Servis nedense lokal boya yapmıyor ufacık bişey için tüm parçayı boyuyor nedense.bencede servis dışındaki lokal boya yapabilecek alternatiflere yönelin.

geçmiş olsun hocam , şanssızlık olmuş. Allah beterinden korusun

Geçmiş olsun herşey olacağına varır daha beterlerinden korusun Allah.komple boyatmayın bence ufak rütuşlar yapın çok içinize sinmezse lokal olarak iyi bir ustaya yaptırın gereksiz yere 2000 kayıt yazmasın

Arkadaşlar bu hafta ankara istanbul yolundaki doğuş servise gittim. "Kaskodan Yaparız abi bırak arabayı 25 gün felan sürer" dediler. bende işim var deyip autokinge götürdüm. oradaki eleman biraz tecrübeliydi. "abi senin kasko ile bu iş olmaz" deyince şok oldum. Kaskom "Groupama Genişletilmiş Süper KAsko". adı süper ama içi tuzak bi kasko olduğu çıktı. kasko sözleşmesine madde geçirmişler. köpek saldırısı kapsam dışıymış!!! tabiki ben şok oldum. Ulan kasko bi işe yarayacaktı oda yarı yolda bıraktı dedim kendi kendime. Telefonla müşteri hizmetlerini aradım bana sözleşmedeki maddeyi okudular. Yani anlayacağınız kaskodan yaptıramadım. Mecburen dışarıda bi ustaya yaptıracağım. Bu arada Autoking 3 parça lokal bora için 1200 TL istedi. 

Groupama Kaskodaki madde aynen şu şekilde : Kemirgen ve diğer hayvanların,aracın motor,elektrik ve mekanik kısımlarına girerek bu kısımlarda sıkışması veya bu kısımları kemirmesi nedeniyle vereceği zararlar teminat kapsamına dahil edilmiştir. Sigortalının tasarrufu ile araçta bulundurulan hayvanların araç içinde neden olacağı zararlar ile sahipsiz hayvanların aracın boya ve kaportasına vereceği her türlü zarar teminat kapsamı dışındadır.

Şu işe bak hocam sizin başınıza gelende pişmiş tavuğun hesabı olmuş.acaba anadolu sigortada da durun aynımı..hiç okumuyoruz şu kasko şartlarını.. 

Aynı şey benim de başıma geldi, kedi girmiş, köpekler de onu çıkartıcam diye sol çamurluğumu resmen yemişler. Doğuş Etimesgut'a gittim, 1000-1500 civarı tutar ve düzeltip lokal boya ile çözeriz dediler. Tabi tampon sökülüp tamamen boyanacak.

Sigortam karşılıyor ancak hasarsızlık bozulacak. Gerçekten sinir bozucu bir durum. Köpeklerin ve kedilerin sevmediği, yanaşmadığı bir koku vs. bulup otoparka koymayı düşünüyorum :)

Geri
Üst Alt