Mercedes Yıldızının Büyüsü: 2016 Mercedes CLA 180 d AMG Test ve İnceleme

Yazıyı beğenerek okuyordum ki bildiğiniz  renault  motoru değil mercedes imzalı yazana kadar  mercedes dokunuşu falan yok reno motoru 

Bir cla 200 sahibi olarak goruslerinizin coguna katiliyorum...birde ben bi kac ilave yapiyim ozellikle amg paketteki spor suspansiyon cok sert.gerci simdi amg paketide konfor suspansiyonla getiriyorlar ama bu suspansiyonla bozuk yollarda bobrek taslarinizi dusurebilir yada istenmiyen gebelikleri sonlandirabilirsiniz.ben aracimi alirken sirf bu yuzden konfor suspansiyonlu urban paket aldim ki jantlarida 18 yerine 17 tercih ettim.sukur ki suspansiyonla ilgili amg kullanan arkadaslar gibi sorunum yok.tabii bu konfor bozuklugu konusinda runflat lastiklerinde etkisi buyuk..benzinli arac inanin dizele gore cok daha keyifli.arac ekonomi modda cok fazla eko gaz tepkileri biraz yetersiz amma velakin s  modda tamamen karakter degistirip tam bir canavara donusuyor...direksiyon arkasi pedlerle araci kullanmak ise muazzam zevkli....yaptiginiz inceleme icin elinize yureginize saglik.
Değerli Hocam 

Motor tepkilerinin ve konforun sizin kullandığınız düzeyde daha uygun olduğuna inancım tam.

Belki de benzinli motor tepkilerine fazlaca alışmanın verdiği on yargılarla da yaklaşmış olabilirim.Ancak bu makineyi arka koltuklar tamemen boşken ve uygun yol koşullarında benzinli güç ünitesiyle limitlerini keşfe çıkmayı isterdim.

Ama şunu kesinlikle anladım.. iç mekânda kalite hissine doymuşum...

@silvershadow hocam eline sağlık araç inceleme üzerine youtube kanalı aç abonen olalım :)
Hocam düşünmedim değil.. 

Iki şeye alışmadım..

1. Kameraya çekilmeye

2. Kendimi izlemeye

Sanırım kendimi daha hakim bulduğum yazmaya devam edeyim. Bunu daha iyi yapanlara bırakıp saygı ve hayranlıkla izleyeyim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt