60000 Km bakım

BAKIM = 162 TL

YAG FILITRESI=32 TL

HAVA FİLİTRESİ ELEMANI = 44TL

KARBONLU POLEN FİLTRE= 53,84 TL

5*30 SENTETİK YAĞ =166,14 TL

CAM SUYU 1LT= 7,20TL

KARTER TAPASI= 4 TL

TOPLAM 465 TL TUTMUSTU :)  

bu benim aldığım teklif ve yapılacak olanlar :D  
Normal bakım fiyatından tek farkı buji ler gözüküyor., 254 lira buji için baya pahalı., yakıt filtresi yazmıyor normal de değişmesi lazım her 30.000km'de bir., Geçen bakım değiştirdiler mi yakıt filtresini biliyormusunuz?

Herkese merhaba 45bin bakım zamanımız geldi arkadaşlar istanbul içinde hangi servisi önerirsiniz ?
Değerli Hocam 

Nerede yapılırsa yapılsın Internetten vey volkswagenim.com uzerinden randevu aldığınızda işçilikte %10 indirim alınıyor 

Moderatör tarafında düzenlendi:
60 bin bakımına aralık sonunda bende girdim 4 buji bu bakımı diğer bakımlardan pahalı hale getiriyor ve ek olarak benzinlilerde yakıt filtresi değişimi olmuyor demişlerdi 1.6 dizelde yakıt filtresi değişimi oluyordu

Var mı son günlerde 60 bin bakımı yapan veya fiyat alan birisi?

@Mgolf7 Hocam benim aracım 53.000 kmde. Aracım 1.6 TDi, Manuel. Bugün itibariyle Doğuş Otomotiv Çankaya ve Etimesgut ( Ankara ) bayilerinden 60.000  km bakımı için fiyat aldım. Zubizu indirimi hariç 1492₺ fiyat verdiler. Parça olarak; hava filtresi, polen filtresi, yağ filtresi, yağ, her 30 binde bir değişen mazot filtresi. Eğer ekstra bir değişim işi çıkarsa ( balatalar, silecekler vs.) sonradan fiyatlandırılacak denildi. Açıkcası bana biraz fazla geldi. Kendim parçalarını alıp dışarda yaptırmayı düşünüyorum. Bosch veya Mann ürünleri ile 3/1 fiyata, orjinal parçaları ile 3/2 fiyatlara yaptırabildiğimi gördüm. Saygılar. 

Manuel ise dışarıda yaptırın fakat dsg ise servise mecbur ettiler insanları. Sırf servisten bakım yaptırsınlar diye doğuş Manuel araç getirmiyor. 

Geri
Üst Alt