Golf 7 garanti bitmeden son servis. Beyin fırtınası yapmaca...

Sizin de kandiliniz mübarek olsun
Evet garantinin son gününe kadar süreniz var. Müşteri temsilcisi ile görüşmem de bu şekilde söylemişti

Ben iptal ettırdım ek garantıyı bence bosa harcanan bı para bosa yaptırmayın derım aracınızı servıste bakımını yaptırın farkı bıle ordan cıkıyor cunku ıyı nıyet garantısı var

Ben iptal ettırdım ek garantıyı bence bosa harcanan bı para bosa yaptırmayın derım aracınızı servıste bakımını yaptırın farkı bıle ordan cıkıyor cunku ıyı nıyet garantısı var
Ama ıyi niyet garantisin de de keyfiyet var cem bey

@Gkhnd En son garanti uzatma fiyatlarını incelediğimde fiyatlarının bayağı yüksek olduğunu gördüm hocam. 3 yıl garanti uzatma ücreti ile araba alınır neredeyse. İyi niyet garantisi keyfiyet falan değil pek, bakımlar serviste yapıldıysa sıkıntı çıkmıyor genelde.

Ama tabi uzatmanızın bir zararı olmaz. Bu iş için yeterli bütçeniz varsa uzatılabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Gkhnd En son garanti uzatma fiyatlarını incelediğimde fiyatlarının bayağı yüksek olduğunu gördüm hocam. 3 yıl garanti uzatma ücreti ile araba alınır neredeyse. İyi niyet garantisi keyfiyet falan değil pek, bakımlar serviste yapıldıysa sıkıntı çıkmıyor genelde.

Ama tabi uzatmanızın bir zararı olmaz. Bu iş için yeterli bütçeniz varsa uzatılabilir.
Hocama katılıyorum. Bakımları serviste zamanında yaptırır servisle aranızı da biraz iyi tutarsanız sorun olacağını düşünmüyorum. 

GAranti uzatma icin Fiyat olarak 900 küsür istiyorlar. Yaptıracak gibiyim başımın agrimasını istemiyorum.
Peki size sunu danışayım garanti 7. Ayın sonunda bitiyor. Bakım 9. Ayda sizce garanti kapsamında iken mi servise girsem yoksa. Garanti uzatimi yaptıktan sonra girsem fark edermi?

Arkadaşlar selam, golf'üne 120bin bakımı yaptıran oldu mu hiç?

9 temmuzda garantim bitiyor. Garanti uzatmayı düşünmüyorum.

Direksiyon ve kavrama değişmişti. Güncel olarak araçta start/stop sorunu, klimada çok hafif bir ses ve kış aylarında disk sesi sorunu var. Yine de servise gitmeyi düşünmüyorum.

9 temmuzda garantim bitiyor. Garanti uzatmayı düşünmüyorum.
Direksiyon ve kavrama değişmişti. Güncel olarak araçta start/stop sorunu, klimada çok hafif bir ses ve kış aylarında disk sesi sorunu var. Yine de servise gitmeyi düşünmüyorum.
Kaç model aracınız alper bey aracınız.
Benzin mi dizel mi? 1.2 1.4 mu? dsg problem verdiğinde bariz farkediliyormuy du. Detaylı bilgi verirseniz bizim içinde yol gösterici olur. Tesekkurler

2015 1.2 tsi 35binde.

Forumda konusunda açmıştım.

Merak etmeyin bariz belli ediyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt