Yan ayna sinyal lambası

kancello

Üye
İsim
Emrah Elmas
Merhaba arkadaşlar.Arabamın sağ yan ayna sinyali kırık.Kendi imkanlarımla sipariş verip değiştirmek istiyorum.Bu parçanın orijinalini bulabileceğim bir online satış sitesi var mıdır?En bilinen sitede 100 tl ye buldum.Başka bir sitede 57 tl ye de var.Hangisi orijinaldir karar veremedim.Yardımlarınızı bekliyorum.Sinyal çalışıyor aslında.Ama kısa devre vs yapmasından endişe ediyorum.Kozmetik olarak da gözüme batıyor.

Bu arada araç Golf mk 7 2015.

Hocam elimde orjinal sinyal var. Çıkma. 75tl kargo dahil gönderebilirim.

@yusuf hocam selamlar.fotoğraf var mıdır? Herhangi bir sorun (çizik vs) var mıdır?

13.80 € gönderimle de Avrupa'nın geri kalanı hocam. Hep söylerim, bir işe girişmişken tam halletmek lazım sonra daha iyisini yapayım deyince insan hep öteliyor. Aracınızı uzun süre kullanma niyetiniz varsa, bütçe de uyuyorsa çok güzel oyuncaklar bunlar.

13.80 € gönderimle de Avrupa'nın geri kalanı hocam. Hep söylerim, bir işe girişmişken tam halletmek lazım sonra daha iyisini yapayım deyince insan hep öteliyor. Aracınızı uzun süre kullanma niyetiniz varsa, bütçe de uyuyorsa çok güzel oyuncaklar bunlar.
haklısınız hocam.Youtube da videosunu buldum.Müthiş bir görsel şölen.Lakin 30 euro uzeri gümrük vergisine tabi olacağı için sanırım sıkıntı çıkartır.Haksız mıyım?

Evet, gümrük sınırı da düştü o konu sıkıntı olacaktır.

Geri
Üst Alt