Sürüş sırasında görünen Sembol

El perfecto :000074-medium:

Anlamı neymiş peki @silvershadow hocam?
Değerli Hocam 

Öncelikle bir dedektif gibi izini sürerek görseline ulaşan Orkun Hocama teşekkür etmeli.

Kendisinin bana aktardığı:

" front assist bazı uyarılarda sadece görsel uyarı veriyor, sesli uyarı vermeden ekteki resim gibi uyarıları MFA tam ekran olarak beliriyor…"

Bu görsele ulaşmak için hakikaten derin bir çalışma gerekiyordu. Kendisine de teşekkürlerimi sunarım.

Bu görsele ulaşmak için hakikaten derin bir çalışma gerekiyordu. Kendisine de teşekkürlerimi sunarım.
E kırmızı bu hocam.
Beyaz dediniz?
Arabanın kullanım kılavuzunda var açıklaması.
İlk tahminim doğru çıktı o zaman.

E kırmızı bu hocam.

Beyaz dediniz?

Arabanın kullanım kılavuzunda var açıklaması.

İlk tahminim doğru çıktı o zaman.
Hocam, eklenen fotonun golf için olup olmadıgından ya da versiyon farkı olup olmadıgından emin olamadığım için renk farklı olabilir diye yorumlamıştım. İlk iletimde dediğim gibi kalın çizgilerle beyaz renkte olduğundan yüzde yüz eminim.

Örneğin kuş bakışı diye belirtmiştim ve belli belirsiz yan çizgileri yazmasam da anımsar gibiydim ancak fotoyu görünce kuş bakışı anımsamamın hafızamın oyunu olabileceğini düşünüyorum. Ancak buna rağmen çizgilerin kalın ve beyaz olduğundan tamamen eminim.

Bende bulmuştum ki bi baktım olay çözülmüş renk işine gekirsek bilgi ekranı renkli ise kırmızı değilse beyaz yanıyor uyarı 

Hocam, eklenen fotonun golf için olup olmadıgından ya da versiyon farkı olup olmadıgından emin olamadığım için renk farklı olabilir diye yorumlamıştım. İlk iletimde dediğim gibi kalın çizgilerle beyaz renkte olduğundan yüzde yüz eminim.
Örneğin kuş bakışı diye belirtmiştim ve belli belirsiz yan çizgileri yazmasam da anımsar gibiydim ancak fotoyu görünce kuş bakışı anımsamamın hafızamın oyunu olabileceğini düşünüyorum. Ancak buna rağmen çizgilerin kalın ve beyaz olduğundan tamamen eminim.

Şimdi oldu hocam.
Comfortline olduğu için aracınız siyah beyaz ekran var.
O yüzden beyaz çıkıyor uyarı.
Ben sert kullandığım zamanlarda çok gördüğüm için bu uyarıya aşinayım o yüzden kırmızıya alışmışız.

Çözüldüğüne sevindim.

Bayılıyorum şu ekip halinde yapılan dedektiflik hikayelerine..

Sanırım biri daha mutlu sonla bitti.

Herkesin ellerine sağlık ve aklıyla bin yaşasınlar.

@bytan

Nickini bilmediğim Orkun Hocam.

@ansolak

@yusuf

@İlker34

@Gurk4n

.....

Serüven tadında bilgi avında eli boş dönmedik ismini saydığım herkes sayesinde.

Elbetteki bu durum tesadüf değil. Böyle bir topluluk oluşturup bu haliyle kalmasını sağlamaya çalışmak bunun anahtarı olmalı.

Geri
Üst Alt