F1 ÇAKAR MODÜLÜ

byakif

Üye
İsim
byAkif
Arkadaşlar f1 çakar modülü bağlatmak istiyorum bagaj kapağının üstündeki stop için. Size bir kaç sorum olacak. Aparatı nette 20 tl civarında acaba kendim monte edebilirmiyim? Monte sonrası yazılım filan gerektirirmi ve arıza lambası yakarmı. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar f1 çakar modülü bağlatmak istiyorum bagaj kapağının üstündeki stop için. Size bir kaç sorum olacak. Aparatı nette 20 tl civarında acaba kendim monte edebilirmiyim? Monte sonrası yazılım filan gerektirirmi ve arıza lambası yakarmı. Şimdiden teşekkürler.
Golf için hiç yakışmayan birşey benim gözümde. Bu doğan şahin vb. Araçlar için aksesuar yokluğunda ortaya çıkan birşey. Golf gibi aksesuar cennetine sahip bir araçta asla arabama takmam.

Golf için hiç yakışmayan birşey benim gözümde. Bu doğan şahin vb. Araçlar için aksesuar yokluğunda ortaya çıkan birşey. Golf gibi aksesuar cennetine sahip bir araçta asla arabama takmam.
Hocam bu üçgen ışıktan bahsetmiyorum ha. Şuan yeni çıkan spor araçların bir çoğunda var. Alfaromeonun yeni aracının tanıtımında görmüştüm.

@byakif Akif Hocam zevkler ve renkler misali düşüncenize saygım var. benim belirtmek istediğim takma işlmi kolay olsa da sıkınıtısı var. Örneğin Muayenede ağır kusur olarak niteleniyor. Ayrıca BCM ünitesinede zarar verecektir düşüncesindeyim. Selamlar Memlekete  :'(

[mention=3277]byakif[/mention] Akif Hocam zevkler ve renkler misali düşüncenize saygım var. benim belirtmek istediğim takma işlmi kolay olsa da sıkınıtısı var. Örneğin Muayenede ağır kusur olarak niteleniyor. Ayrıca BCM ünitesinede zarar verecektir düşüncesindeyim. Selamlar Memlekete 
Tamamdır hocam saolun taktırmadan hevesim geçti vazgeçtim

illaki değişiklik yapacam dersen.
b544818b08750e0a20ac185251c83514.jpg

Bu tarz sticker takmayi dene

En Gereksiz şey Çakar versin devlet cezayı haklıdır sonuna kadar

Golfün ihtiyacı çakardan çok sert frenlerde pek devreye girmeyen 4'lü ikaz lambaları, sanırım kodlamayla hallediliyor o da. Peugeot 308'de bir anda duran trafik gibi yarı kontrollü denebilecek sert frenlerde bile dörtlüler hemen yanıyor. Trafik güvenliği adına önemli.

Geri
Üst Alt