Geri görüş kamerası

Çıkma aldığınız cihaz takınca direkt çalıştı mı ? Bluetooth falan sorunsuz mu ki . 
Component Protection'i kaldirdiktan sonra bluetooth da dahil olmak uzere "hicbir" sorun yok.

Tek problem, bu ana unitenin aracin orjinalinde gelmiyor olmasi nedeniyle yetkili servisin AppConnect aktivasyonuna yanasmiyor olmasi.

Apo ender vs. Gözümüzü korkuttuğunu düşünmeye başlıyorum alıp kendimiz takmayalım diye :)
Yusuf mute tuşlu cihaz bendeki 2016 çıkışlı aracımda da öyle Fakat neden çalışmıyor anlamış değilim gerçekten.Bi taraftan da amblem kamerayı onlarda alacağım sonuçta çalışacak olsa satarlar kamerayı diye düşünüyorum.

Yusuf mute tuşlu cihaz bendeki 2016 çıkışlı aracımda da öyle Fakat neden çalışmıyor anlamış değilim gerçekten.Bi taraftan da amblem kamerayı onlarda alacağım sonuçta çalışacak olsa satarlar kamerayı diye düşünüyorum.
Mute tuşlu cihazda kesin çalışmıyor eminiz

Mute tuşlu passatdan çıkma cihaz bulacağız ozaman Yada Voice tuşlu olandan?

Bu cihazın ekran başka araçtan ana ünite başka araçtan bu kesin çünkü 840b kodu olan ünitede voice tuşu var kamera destegi var ama mute tuşu olan cihaz 19A-B dir

Ben hanimin polosuna discover pro bagladım 6.5 ekranda çalışıyor herşey var geri görüş hemde anlem olarak ama ekran mute tuşlu

50caada66889d6b050c2eae58cf40b02.jpg

Bu cihazın ekran başka araçtan ana ünite başka araçtan bu kesin çünkü 840b kodu olan ünitede voice tuşu var kamera destegi var ama mute tuşu olan cihaz 19A-B dir

Ben hanimin polosuna discover pro bagladım 6.5 ekranda çalışıyor herşey var geri görüş hemde anlem olarak ama ekran mute tuşlu
Bakin 2016 Tiguan;

1482231254_2.jpg

Demek ki bir donem VW eline o an ne gectiyse takmis. Ekrani Golf'ten, ana unitesi Transporter'dan vs :)

Umut Bey, saka bir yana, bu ekran ve ana unite 2016'da 2016 model sifir Passat'tan cikartildi. Yani fotodaki diger Tiguan orneginden de gorebileceginiz uzere, bu kombinasyonda Composition Media urunler Golf'te olmasa da belirli modellerde "fabrikasyon olarak" mevcut.

Geri
Üst Alt