Jump to content

yusuf

Golf'unuzun beğenmediğiniz yanları...

Recommended Posts

Golf güzel araba tutkumuz da var ama yine de bazı noktalar olmasa daha iyi olurdu. Ben kendimden yazayım. Daha sonra sizin yazdıklarınızı da burada toplarız. Bakarsınız bir mühendis görürde golf 8 de bunlar olmaz :) Donanım ve fiyat gibi şeyleri yazmayalım lütfen ;)

1. En çok rahatsız edeni. Anahtar yeri dizime çok yakın. En alta da alsam anahtarlık dizime değiyor ve çok rahatsız oluyorum :)

2. Arkada taraftaki tünel. Yıl olmuş 2015 buna çözüm bulmuş olmaları lazım artık.

Aklıma başka birşey gelmedi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet Yusuf hocam benim de canımı sıkan tek konu arkadaki çıkıntı. Arkada iki kişi olunca makam arabasına binmiş gibi hissediyoruz diyor ama üçüncü kişi binince ortada oturan kişi çok rahat edemiyor. Bence bu bizim arabalara yakışmayan bir durum. Merak ediyorum o tünel acaba daha önceki golflerde de var mıydı yoksa bluemotion teknolojisi sonucu arabanın tasarımında yapılan değişiklikler nedeniyle falan mı ortaya çıktı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bir modelin dört çeker versiyonu olduğu sürece o çıkıntı olacaktır arkadaşlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sesi açmak için çevirirken içindeki on/off şeklinin de dönmesi.. Takıntı derecesinde olmasa da sürekli düzeltesim geliyor  :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sesi açmak için çevirirken içindeki on/off şeklinin de dönmesi.. Takıntı derecesinde olmasa da sürekli düzeltesim geliyor  :P

Hiç ona dokunmayın :) Bir kere ayarlayın sonra kumanda devam.

Biri dokunursa yeni smiley kullanam hemen :)

GifSado

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok iyiymiş s=bigdance

Hiç ona dokunmayın :) Bir kere ayarlayın sonra kumanda devam.

Biri dokunursa yeni smiley kullanam hemen :)

GifSado

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

*Güneşte parlayan piano black çizikleri.

Başka birşey bulamıyorum :)

Neyseki pianoblack dertleri yok bende :) Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim sevmediğim yönü ekranın küçük ( higline 5.8 ) ve renklerin soluk olması.

Ekran daha büyük olabilirdi ve renkler daha parlak olabilirdi.

Ekrandaki renkler ucuz tabletlerdeki renkler gibi görünüyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1.Arka kapı üstü malzemeleri sert plastik.

2.Opsiyon zorunluluğu yani midline plusta fonksiyonel direksiyon comfortline da hiç yoktan sürüş konfor paketi ve Işık paketi standard olsa highline da geri görüş kamerası standart olsa vs.

3.Süspansiyon hepsinde bağımsız olsaydı keşke.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

usb sinin sd kart kadar stabil çalışmaması

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Piano black kısımlar, çok şık duruyo ama çizilmemesi için ekstra çaba harcamak gerekiyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Piano black kısımların çizilmesinden herkes şikayetçi, çok güzel görünmesine rağmen çizildiğinde göze çok batıyor. Bir de kadranın üstünde bulunan cam çok çabuk çiziliyor ,eski arabalarımda böyle bir sorun yoktu neden bu kadar hassas bir cam koymuşlar anlamıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Bir de kadranın üstünde bulunan cam çok çabuk çiziliyor

Hocam gösterge camları çizilmesin diye koruyucu film alın. 10 TL birşey.

www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-MK7-Screen-Protective-Film-PET-Car-Dashboard-Protector-For-VW-Golf7-2014-Fit-MK7/32291259377.html

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Düz vites olması , keşke bütçe el vereydi de otomatik alaydım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2 ay olacak aracı alalı henüz yeni yeni alışıyorum polo'dan sonra çok farklı geldi tek sıkıntım keşke 5.8 ekranlarda video oynatma şansımız olsaydı highline araçta en azından bu olmalıydı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2 ay olacak aracı alalı henüz yeni yeni alışıyorum polo'dan sonra çok farklı geldi tek sıkıntım keşke 5.8 ekranlarda video oynatma şansımız olsaydı highline araçta en azından bu olmalıydı.

Tam emin olmamakla birlikte media-in bağlantısı ile video oynatılıyormuş galiba.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aracim daha gelmedi ama gaz pedalinin golf 6 daki gibi tabandan degil askili olmasi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Koltukları, golf 6 da daha rahat ve sağlamdı, ayrıca bahsedilmiş ama arka şaft Tüneli cok yüksek, Toyota da arka salon gibi [emoji12]

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Myvzz

ben de tabandan olana hassas ayar yapamıyorum. askılı olana alıştım iyice. iyi ki değiştirmişler 7ye geçerken :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Myvzz

ben de tabandan olana hassas ayar yapamıyorum. askılı olana alıştım iyice. iyi ki değiştirmişler 7ye geçerken :D

hocam ne bileyim tabandan gaz pedalını cok sevmıstım ben yaa :D ayrı bir his veriyordu acaba neden değiştiler onuda merak etmiyo değilim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Gözüme çarpan bisey de mesela 6da on ve arka kapı üstleri esit kalitede yumuşak plastikti. 7de ön tarafa kaliteyi yiğmislar, arka kapı üstlerinin kalitesi düşmüş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam. Benim görüşüm golf7 yi sadece sürücüye özel tasarlamışlar. Sürüş esnasında kendinizi Apayrı bir Dünya'da buluyorsunuz.  Bize özel diyebiliriz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...