Golf'ünüzün Beğenmediğiniz Yanları...

yusuf

Yönetici
İsim
Yusuf
Golf güzel araba tutkumuz da var ama yine de bazı noktalar olmasa daha iyi olurdu. Ben kendimden yazayım. Daha sonra sizin yazdıklarınızı da burada toplarız. Bakarsınız bir mühendis görürde golf 8 de bunlar olmaz :) Donanım ve fiyat gibi şeyleri yazmayalım lütfen ;)

1. En çok rahatsız edeni. Anahtar yeri dizime çok yakın. En alta da alsam anahtarlık dizime değiyor ve çok rahatsız oluyorum :)

2. Arkada taraftaki tünel. Yıl olmuş 2015 buna çözüm bulmuş olmaları lazım artık.

Aklıma başka birşey gelmedi :)

Evet Yusuf hocam benim de canımı sıkan tek konu arkadaki çıkıntı. Arkada iki kişi olunca makam arabasına binmiş gibi hissediyoruz diyor ama üçüncü kişi binince ortada oturan kişi çok rahat edemiyor. Bence bu bizim arabalara yakışmayan bir durum. Merak ediyorum o tünel acaba daha önceki golflerde de var mıydı yoksa bluemotion teknolojisi sonucu arabanın tasarımında yapılan değişiklikler nedeniyle falan mı ortaya çıktı.

eyo_men dedi:
Sesi açmak için çevirirken içindeki on/off şeklinin de dönmesi.. Takıntı derecesinde olmasa da sürekli düzeltesim geliyor  :p
Hiç ona dokunmayın :) Bir kere ayarlayın sonra kumanda devam.

Biri dokunursa yeni smiley kullanam hemen :)

GifSado

çok iyiymiş s=bigdance

yusuf dedi:
Sesi açmak için çevirirken içindeki on/off şeklinin de dönmesi.. Takıntı derecesinde olmasa da sürekli düzeltesim geliyor  :p
Hiç ona dokunmayın :) Bir kere ayarlayın sonra kumanda devam.

Biri dokunursa yeni smiley kullanam hemen :)

GifSado

Moderatör tarafında düzenlendi:
ismailglf dedi:
*Güneşte parlayan piano black çizikleri.

Başka birşey bulamıyorum :)
Neyseki pianoblack dertleri yok bende :) Üzülsem mi sevinsem mi bilemedim :)

Benim sevmediğim yönü ekranın küçük ( higline 5.8 ) ve renklerin soluk olması.

Ekran daha büyük olabilirdi ve renkler daha parlak olabilirdi.

Ekrandaki renkler ucuz tabletlerdeki renkler gibi görünüyor.

1.Arka kapı üstü malzemeleri sert plastik.

2.Opsiyon zorunluluğu yani midline plusta fonksiyonel direksiyon comfortline da hiç yoktan sürüş konfor paketi ve Işık paketi standard olsa highline da geri görüş kamerası standart olsa vs.

3.Süspansiyon hepsinde bağımsız olsaydı keşke.

usb sinin sd kart kadar stabil çalışmaması

Geri
Üst Alt