Dover jant arıyorum

malesef 1 çukurdan kaçarken su dolu öbürüne düştüm ;( bulunduğum yer küçük bir yer böyle kalsın dedi sanırsam cesaret edemedi, tek olarak orjinalini bulabilirmiyim? Elinizde etrafınızda satan varmıdır? Yada nasıl bir yol izlemeliyim. Böyle kullanmak içime sinmiyor.
Değerli Hocam 

Geçmiş olsun 

Jantı bu hale getiren çarpma lastiğin iç dokusundaki kord katmanında yırtılma ve çelik katmanda kırılma da olmuş olabilir.

Balans vurmasına benzer ancak pat pat şeklinde 

Kontrol ettirmekte fayda olabilir.

Arkadaşlar Hurdacılar 500 tl istedi sizce makulmüdür? Tabi kargo ücreti hariç
Hocam öncelikle geçmiş olsun.hurdacıdaki jantın ederi belki daha az ama jant sağlamsa verin parayı alın jantı.kafanız rahat olsun eski jantta kafanızı kurcalamasın.eskiyide fırlatın çöpe gitsin.

Hocam öncelikle geçmiş olsun.hurdacıdaki jantın ederi belki daha az ama jant sağlamsa verin parayı alın jantı.kafanız rahat olsun eski jantta kafanızı kurcalamasın.eskiyide fırlatın çöpe gitsin.
Hocam büyük ihtimal artacağım çöpe

Değerli Hocam 
Geçmiş olsun 
Jantı bu hale getiren çarpma lastiğin iç dokusundaki kord katmanında yırtılma ve çelik katmanda kırılma da olmuş olabilir.
Balans vurmasına benzer ancak pat pat şeklinde 
Kontrol ettirmekte fayda olabilir.
Önde yapmıyordu hocam arkaya alınca jantı hafif var şu an bir çare düşünüyorum ne yapsam diye

Arkadaslar sanayide ısıtarak düzeltme yaptırdım malesef çok istediğim gibi olmadı ama diğer hali ile balans yapıyordu şimdi dönüşte en azından sorun yok dışta 4 tane tırnak izi oldu usta düzelmek için oraya vurmak zorundaydım dedi bana çelik macun boya önerdi ama istemedim istanbul veya Ankara'ya gittiğimde orijinal çıkma bulup değiştireceğim. 17 lik jant almayı düşündüm ama kışlıklar boşa çıkacaktı. Bmw hayallerim için para harcamak istetemedim
ne yalan söyleyeyim. Gerçi bu zamlar hayat pahalılığı hayal [emoji189] olarak kalacak. Tüm cevaplar için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Arkadaslar sanayide ısıtarak düzeltme yaptırdım malesef çok istediğim gibi olmadı ama diğer hali ile balans yapıyordu şimdi dönüşte en azından sorun yok dışta 4 tane tırnak izi oldu usta düzelmek için oraya vurmak zorundaydım dedi bana çelik macun boya önerdi ama istemedim istanbul veya Ankara'ya gittiğimde orijinal çıkma bulup değiştireceğim. 17 lik jant almayı düşündüm ama kışlıklar boşa çıkacaktı. Bmw hayallerim için para harcamak istetemedim :) ne yalan söyleyeyim. Gerçi bu zamlar hayat pahalılığı hayal
emoji189.png
olarak kalacak. Tüm cevaplar için ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Değerli Hocam;

Bana kalırsa haklısınız.

mevcut olana uzun süre binmeyi planlamıyorsanız mecbur olmadıkça masraf etmemeli.

Hedefinizin olması ve bu yönde ilerlemek bile bence başarıdır.

Geri
Üst Alt