Dover jant arıyorum

Beşiktaş1903

Katılımcı Üye

İsim
Mustafa Kemal
f3cc5b79912b03ff08fa225dd7c85717.jpg
malesef 1 çukurdan kaçarken su dolu öbürüne düştüm ;( bulunduğum yer küçük bir yer böyle kalsın dedi sanırsam cesaret edemedi, tek olarak orjinalini bulabilirmiyim? Elinizde etrafınızda satan varmıdır? Yada nasıl bir yol izlemeliyim. Böyle kullanmak içime sinmiyor.

Sahibinden de ya da cıkmacılardan tekli bulabilirsiniz.

Yetkili serviste tanesi 1200tl civarında.

f3cc5b79912b03ff08fa225dd7c85717.jpg
malesef 1 çukurdan kaçarken su dolu öbürüne düştüm ;( bulunduğum yer küçük bir yer böyle kalsın dedi sanırsam cesaret edemedi, tek olarak orjinalini bulabilirmiyim? Elinizde etrafınızda satan varmıdır? Yada nasıl bir yol izlemeliyim. Böyle kullanmak içime sinmiyor.
Geçmiş olsun hocam.
Çıkmacılarda yada jantçılarda olabiliyor.

Hocam yenisine gerek yok merkeze geçtiğinizde illaki düzelten biri vardır sanayide o jantı.

geçmiş olsun Hocam lastik sağlam kaldı mı acaba 

Stepnede varsa onu kullanin hocam. Egik olanida duzeltir stepneye koyarsınız. Yoksa sayet biraz ararsaniz internet vs bulmaniz mümkün

Cevaplar için teşekkür ediyorum@byakif@ansolak@windshear sahibinden ilanları hep 4 adet tek satmaya yanaşmıyorlar, 1200 servis fiyatı çok uçukmuş
, Ankara'ya yolum düştüğünde hurdacıların olduğu bir sokak vardı yanılmıyorsam şaşmazda oradan bakmayı planlıyorum yada onarım için bir yer, şimdilik arkaya aldırdım o jantı kışlıklarıda değiştirdim bu bahane ile. Bu arada aliexpress den aldığım metal kapaklar çöpe gitti oksit yapmış zor çıktı

hocam sarı sitede hasarlı araç kısımlarında temiz dover jant bulabilirsiniz 

geçmiş olsun hocam baya derin çukurmuş dovera böyle olduysa ben salvadorla girsem içinde kalırdım heralde çukurun :/

Moderatör tarafında düzenlendi:
geçmiş olsun hocam baya derin çıkırmış dovera böyle olduysa ben salvadorla girsem içinde kalırdım heralde çukurun :/
Hocam hızım 50 km idi yani bilerek ayarlanmış sanki çukur bunu almazsan bunu al der gibi hayatımda ilk defa oldu yani hanım yapsa boşanma davası açardım nasıl düştüm hala çözemedim

Arkadaşlar Hurdacılar 500 tl istedi sizce makulmüdür? Tabi kargo ücreti hariç

Sadece jant icinmi hocam.

Geri
Üst Alt