Vag Yanlışlıkla Kumanda Çalışmıyor

ilkertdi

Yeni Üye
İsim
İlker
Arkadaşlar merhaba. Dün gece 2013 bir jettaya vag 15.7.1 ile kodlama yaptım. Herşey harika oldu açıldı, fakat işlem bittikten sonra aracın kumandası deaktif oldu. Kumandadan kapılar kilitlenmiyor, açılmıyor. Normal merkezi kilit çalışıyor, immo çalışıyor giderken problem yok ama kumandadan açılıp kapanmıyor kapılar. Neden olabilir? Merkez elektrik sekmesinden Konfor beyni ile uzaktan kumanda erişimini onaylayan bir byte-bit mevcut mudur?

İşleme başlamadan önce autoscan ile yazılımı tarattım. Bu yazılımı geri yükleyebilir miyim? Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler..

Hocam geçmiş olsun. Uygulamanın debug klasörü içinde yaptığınız değişiklikler mevcut

Hocam geçmiş olsun. Uygulamanın debug klasörü içinde yaptığınız değişiklikler mevcut
Uygulamanın debug klasöründe long coding kısmına eriştim. xxxx to xxxx şeklinde kodlanmış yaptığım değişikliler. Ama bu değişiklikleri orjinal hale nasıl getireceğim? oradaki xxxx1 to xxxx2 kodunun 'xxx1' şeklinde olanını alıp. 10 central electrik, 7 cooding deki long cooding helper dan mı yapacağım? Çok panikledim başınızı ağrıtıyorum ama korktum...

Aracın uzaktan kumanda- merkezi kilit sistemine donanımsal bi hasar vermiş olma olasılığım nedir? Kaygı hastasıyım :(

Birde kumandanin pilini kontrol edin hocam.

Aracın uzaktan kumanda- merkezi kilit sistemine donanımsal bi hasar vermiş olma olasılığım nedir? Kaygı hastasıyım [emoji20]
Long coding kısmını kopyalayıp yapistirin hocam. İlk değişiklik olmadan önceki halini ama. Donanımsal hasar vermiş olamazsınız.

Tamamdır hocam yola çıkıyorum. İlginize alakanıza sonsuz minnettarım. Sonucu yazacağım

Kolay Gelsin sonuctan haber edin hocam.

Hocam dün yaptığım değişiklilere baktım.

Central electric-Adapdation-  sekmesinde 1. Kanaldan remote control ayarlarını silmişim. Anladığım kumandaları tekrar kodlamamız gerekiyor. Kodlamak için 46 yada 35. Sekmeye girmem lazım ama "No response from Controller" hatası alıyorum. Ne yapabilirim?

@MSE Hocam bu konuda yardimci olabilir.
Suan mobilim ve sehir disindayim Hocam.

Hocam dün yaptığım değişiklilere baktım.
Central electric-Adapdation-  sekmesinde 1. Kanaldan remote control ayarlarını silmişim. Anladığım kumandaları tekrar kodlamamız gerekiyor. Kodlamak için 46 yada 35. Sekmeye girmem lazım ama "No response from Controller" hatası alıyorum. Ne yapabilirim?
Hangi aşamada bu hatayı alıyorsunuz.

Arkadaşlar. Sorunun çözümünü anlatıyorum.

Central electric sekmesinde. Adaptasyon kısmına geliyoruz.

1. Kanalda clear value tarzı bişey var. Dün buraya tıkladığımızda yanlışlıkla remote controlü silmişiz.

Tekrar kumandaları tanıtmak gerekiyordu. İnternetteki tüm çözümlerde, 35-46. Sekmeye girip adaptasyon yapmamız gerekiyordu ama erişemedim!

Sonra tesadüfen Merkez elektrik, Adaptasyonda denk geldim.

2. Kanaldan, standart kumanda tanımlamalarını yaptım. Oldu

Çok şükür, İlginize alakanıza çok teşekkürler

Sorununuzun hallolmasina sevindim. Geçmis olsun hocam sizde sanirim.derin bir oh cektiniz. Selamlar iyo forumlar.

Geri
Üst Alt