Vag Com 16.8.0 sürümü hakkında

arkadaşlar hepinize selamlar forumu bu zamana kadar gözlemci olarak takip ediyordum fakat birşeye ihtiyacım var :)  ,yeni kablomu elime almış bulunmaktayım fakat satıcı driver CD sini göndermemiş hiçbiryerdende bulamıyorum bulduklarım çalışmıyor,

rica etsem elinde 16.8.0 cd  si olan bir arkadaştan istediği yere gelip bilgisayarıma yüklesem olurmu yada yazılım için link verebilirseniz de olabilir..çok teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aldiginiz hata nedir tam olarak? Test kismindami aliyorsunuz?

Aygit yoneticisi(device manager) kisminda rosstech kisminda unlem varmi? Eger orda unlem var ise sag tiklayip driver'i manuel bul(bilgisayarimdan gozatti sanirim tam hatirlamiyorum) kismindan /c-/rosstech kismini secerseniz driveri yuklemis olur benim tahminim sorun bu.

Eger degil ise Option-Test kisminda kablo takili test yaptiginizda aldiginiz hatanin ekran resmini paylasabilirmisiniz.Linktenin calismasi gerekiyor cunku

long coding bastığımda no information this ecu diyor ve coding bölümü yazısız şekilde açılıyor , byte lere tik atıp done dediğim zaman this not licensed sertificate tarzında uyarılar alıyorum

No information this ecu yazisi okumadigi anlamina gelir.Mesela 12.12 ile girdiginizde o hatayi verir ama yazisiz kodlayabilirsiniz bu sorun degil.

Sizin sorununuz kablo malesef ucmus,buna bir sebep soyleyemem.Eski bir kablomda internet acik bile kullanirken birsey olmazdi.4 ay sonra sebep olmadan oyle bir hata almistim.Cozumde bulamamistim gecmis olsun.

Dispute acin saticiya yurtdisindan aldiysaniz

Geri
Üst Alt