Golf 7 Titanyum Siyah koltuklarda kumaş tiftiklenmesi

Az önce ince bir işçilik yaptım hiçbirşey kalmadı.. söktürmemeye karar verdim

İlk hali buydu
3974809d8a86b8a29de1ae87824b5a5d.jpg

Son hali

d77ea24e183fae78b656bc12da142bca.jpg

813aa447eb65f40ad7eec6ddbe766daf.jpg

c8fc21d6eff0e10170341bfab85e4b44.jpg

Hocam oncelikle hayirli ugurlu olsun size 2 sey srucam cevaplarsaniz sevinirim yeni aldiginiz icin size de sormak istedim

1) araba 5 6 kmh hizdayken fre basinca stop ediyor mu ?

2) koltuk basliklarinin koltuga girdigi yer sizde de sifir bir sekilde mi sanki cikacak gibi ordan?

Az önce ince bir işçilik yaptım hiçbirşey kalmadı.. söktürmemeye karar verdim

İlk hali buydu

Son hali

Servis değişim istemişse yaptıklarında Yen'i olur hocam sıkıntı olmaz . Sanki resimlere göre söylüyorum dikişler düz gitmiyor aracınızda biraz eğri gidiyor gibi servis sorun görmüş olabilir başka .

Hocam oncelikle hayirli ugurlu olsun size 2 sey srucam cevaplarsaniz sevinirim yeni aldiginiz icin size de sormak istedim

1) araba 5 6 kmh hizdayken fre basinca stop ediyor mu ?

2) koltuk basliklarinin koltuga girdigi yer sizde de sifir bir sekilde mi sanki cikacak gibi ordan?
hocam durmaya yakın stop ediyor frene basma durumuma göre ama seat leon vardı bundan önce onda da stop ediyordu birebir aynı yazılımları

koltuk başlıklarına bişey diyemem bakmam gerekli

Servis değişim istemişse yaptıklarında Yen'i olur hocam sıkıntı olmaz . Sanki resimlere göre söylüyorum dikişler düz gitmiyor aracınızda biraz eğri gidiyor gibi servis sorun görmüş olabilir başka .

Hocam ben inanmıyorum servisteki ahmet abi yada hüseyin amca fabrikasyon gibi yapabilsin.  o kultuğu söktüklerinde illa bir yerler çizilecek koltuğu çıkarırken oraya buraya vuracaklar topladığında koltukta en ufak bir sallanma esneme gevşeme olsun istemem o yüzden şimdilik bir sorunum yok ve elletmemeye karar verdim. 

Tekirdağ Çalışkan oto hocam.. daha değişim olmadi . Cagiracaklarmis beni
bende bakimi o servise yaptirdim. ilk serviste yazilim guncellendi silecek jeti ve xenon ayarlari ile oynanmis. bilseydim fabrikada ayarlandigi gibi kalsin derdim. servisin ince islere mudahalesine sicak bakmiyorum. farlar yazilim ile kendini ayarliyormu yoksa eline tornavida alip duvara bakip kendimi yapiyor bilmiyorum ama işkirlendim acikcasi.. silecek jetleride biraz asagiya atiyor suyu.. servislerde calisanlar bana fazla profesyonel gelmiyor ..

Hocam koltuk kafaliklarinin koltuga girdigi yerde nasil sizin baktiniz mi bende arabayi sifir almama ragmen 4 ay once koltuk basliklarinin yuvarlak yeri koltuga girdigi yerde atma degil de one gelmis durumda kumasin bittigi yer gozukuyor yani ayrica start stopa bakabildiniz mi 5 6 kmh hizda stop ettigi oluyor mu tesekkur ederim.

bendede 2016 dsg tdi var,bahsettiginiz 5-6 km hizda stop olayi olmuyor,tamamen durmadan ss calismiyor,acaba benimkininmi yoksa sizinkininmi guncellenmesi gerekiyor

Bilmiyorum hocam peki ya sizin koltuk basliklari nasil yuvarlaklarin koltuga girdigi yerde kumas gorunuyor mu sifir mi yani 

Benim aracım sıkışık trafikte yavaş ilerlerken araç durmadan start stop devreye girmiyor. Ama 40 50 km/h ile giderken yavaş yavaş frenleyip durmak üzereyken start stop devreye giriyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Koltuk basliklarinin hemen koltuk kismina girdigi demir halkalarindan sunger gorunuyor acaba garantiden bu durum duzeltilebilir mi?

Koltuk basliklarinin hemen koltuk kismina girdigi demir halkalarindan sunger gorunuyor acaba garantiden bu durum duzeltilebilir mi?
Bende de bu soeun var hocam bas bas yaziyorum her yerde servis degisime gitmedi diger golflerde de sifir sekilde sunger gorunuyor bence golfe kufur bu nasi dikkat etmezler anlamiyorum ustelik nerdeyse 6 senedir uretiliyor ben 16 sonunda aldim al gene ayni durum 

Bu zor birsey degil ama dediginiz gibi bunun hata oldugunu kabul etmeliler.. Forumda baska buna dikkat eden olmadi galiba.. Biz mi cok detaylarla ugrasiyoruz

Geri
Üst Alt