İşte yeni makyajlı kasa Golf

Motor arkasında koca bir boşluk var :)  egzoz ve zemin gözüküyor ayrıca rahat rahat.

20170318_162710.jpg

Bu ekran makyajlı golfü çok basit yapmış malesef.Sanki düğmeler sonradan takılmış gibi duruyor.Ama tuşsuz olan gerçekten övgüyü hak ediyor.
/monthly_2017_03/IMG-20170315-WA0019.thumb.jpg.d031e592ed3d5bcc9bd4797e6c2f2557.jpg.cacbb564d623643fc97feea3dadad938.jpg
/monthly_2017_03/IMG-20170315-WA0006.jpg.f9dc3e4b683a5fd0f7b4e094384c8a88.thumb.jpg.fa80cdd5f1b65638a2f064ae043a9e3c.jpg
Hangi ülke oldugunu unuttum ama bu ekranın acma kapama ve ses acma kapama tuşu olmayanıda var yani dokunmatik orada ses açma kapama icin zor oldugunu eleştiriyorlar di bize tuşlu gelmiş iyi olmuş en azından

Hangi ülke oldugunu unuttum ama bu ekranın acma kapama ve ses acma kapama tuşu olmayanıda var yani dokunmatik orada ses açma kapama icin zor oldugunu eleştiriyorlar di bize tuşlu gelmiş iyi olmuş en azından
Menüler ve arayüz aynı değişmemiş.
Sadece discover pro değişti o zaman.
Makyajsız bulabiliyorsanız alın derim.
Şahsi fikrim bu kadar az değişikliğe bu kadar zam olmamış.

Dün trafikte lacivert bir tane makyajlı kasa highline gördüm. Kırmızı ışık da bekliyordu. Ön L ledleri beğendim ama U ledlerin ayrı bir havası var. Trafikde daha çok makyajlı kasa gördükçe gözlerimizin de alışacağını düşünüyorum.

Ayrıca dün fotoğrafını çekmeyi unuttum ama ön tamponda sis farlarının dış kısmına bir boşluk koymuşlar st bu olayın rüzgar sesini azaltmak için yapıldığını söyledi 

Ayrıca dün fotoğrafını çekmeyi unuttum ama ön tamponda sis farlarının dış kısmına bir boşluk koymuşlar st bu olayın rüzgar sesini azaltmak için yapıldığını söyledi 
Hocam eğer açıksa sis farlarının yanlarındaki hava girişleri fren disklerini soğutmak için olur genelde. St leri çok yaptıkları işe vakıf değiller maalesef.

Bugün 1.0 motor comfortline golf test şürüşü yaptım motor tepkileri gerçekten tatmin edici düzeyde fakat şöyle bir şey farkettim devir bandı 3500 üstüne çıktığında araçta gti sesi geliyor motordan [emoji4] benim korkum o sesin turbodan gelmesi çünkü bu ses sadece turbodan geliyorsa  ilerleyen zamanlarda turboya sıkıntı çıkarabilir.ekte 1.0 motoru görmektesiniz biraz ufak geldi [emoji4] 
/monthly_2017_03/IMG_2383.thumb.JPG.e3bd3535ea1a9a1de6595b1b53be556c.JPG
O ses turbodan gelmiyor, arac uc silindir oldugu icin motor sesi dort silindir araclardan cok daha etkileyici.

Üç silindirli 1.5 lt benzinli bmw motoruda çok sesli çalışıyordu gibi geldi bana, dizeller gibi rölantide devrinde ses çıkarıyordu  ;)

Bugün 1.0 motor comfortline golf test şürüşü yaptım motor tepkileri gerçekten tatmin edici düzeyde fakat şöyle bir şey farkettim devir bandı 3500 üstüne çıktığında araçta gti sesi geliyor motordan :)  benim korkum o sesin turbodan gelmesi çünkü bu ses sadece turbodan geliyorsa  ilerleyen zamanlarda turboya sıkıntı çıkarabilir.ekte 1.0 motoru görmektesiniz biraz ufak geldi :)  

Ekli dosyayı görüntüle 10279
Hocam hangi bayide yaptınız testi ?

Uğur hocam bildiğim kadarıyla bu 8" navi'siz, composition media modeli. Adı hala discovery diye mi geçiyor emin değilim ama 9,2" liklerde mekanik tuş yok. Gördüğünüz o versiyonlar.

Geçen hafta bende 1.0 tsi motoru test ettim, üst devirlere gelince, üst derken 2500 den sonra gayet tatminkardı.
Hiç 1.0 algısı vermedi, ama kırmızıda durunca, start stop devreye girince, motor geri çalışırken çok fazla sarsıntı ve gürültülü çalışıyor, test ettiğim araç 125 km de idi. Motor rölantide çalışırken de hafif bir titreme rahatsız ediyor ne yazık ki, normal 1.2 tsi aracımda kırmızı da stop etmediği Zaman çalışıyor mu araç diye soran çok oldu. Ama bu o kadar sessiz ve sarsıntısız değil.
Fiyata gelince 86.500 indirim ile dedi. 1.0 comfortline manuel, hız sabitleyici bile yok. Benzinli 1.0 araç 86 Allah sonumuzu hayır etsin

Golf için bayi incelemesi yapmış bir arkadaş. Ama farlar için bixenon olduğunu ve led teknolojisine geçmesi gerektiğini söylüyor. Bende yorum yazdım farların artık led olduğunu orda yanlış bilgilendirilme olduğunu ayrıca vw in sitesinde de yazdığını ilettim. Halen bayideki müdürdende bilgi aldığında bixenon far olduğunu söylediğini yazdı.Bizmi yanlış biliyoruz hangisi yanlış ben anlamadım bu durumu almanyadaki sitede de led olduğu yazıyor. 

Hatta oradaki donanım listesini paylaşmış orada da bixenon yazıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 10318

https://www.youtube.com/embed/PVYZ2N9AoOs?feature=oembed Golf için bayi incelemesi yapmış bir arkadaş. Ama farlar için bixenon olduğunu ve led teknolojisine geçmesi gerektiğini söylüyor. Bende yorum yazdım farların artık led olduğunu orda yanlış bilgilendirilme olduğunu ayrıca vw in sitesinde de yazdığını ilettim. Halen bayideki müdürdende bilgi aldığında bixenon far olduğunu söylediğini yazdı.Bizmi yanlış biliyoruz hangisi yanlış ben anlamadım bu durumu almanyadaki sitede de led olduğu yazıyor. 

Hatta oradaki donanım listesini paylaşmış orada da bixenon yazıyor.

/monthly_2017_03/Screenshot_20170320-112347.thumb.png.1669136b33d533c8d3c12e74983cd364.png[/URL]
Opsiyonlarda yazmış hocam aşağıda.
Led headlamps inc. Dynamic cornering... diye devam ediyor.

Aziz Kancar 1 -2 videosuna baktım iyi niyetli ama araçlar hakkında bilgisi zayıf birisi daha öncede çok yanlışlarını duydum.

Opsiyonlarda yazmış hocam aşağıda.
Led headlamps inc. Dynamic cornering... diye devam ediyor.

Aziz Kancar 1 -2 videosuna baktım iyi niyetli ama araçlar hakkında bilgisi zayıf birisi daha öncede çok yanlışlarını duydum.
Evet hocam opsiyonlarda da yazıyor ama standart donanımda da yine Led mid farlar diye yazlaması gerekiyordu. Aziz Bey daha çok oradakilerin yanlış bilgilendirmesinden bu şekilde ısrar ediyor anladığım kadarıyla. Hem listede Bixenon diye yazıyor hemde oradaki görevliler Bixenon olduğunu söylemiş.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170320-112347.png
    Screenshot_20170320-112347.png
    2 MB · Görüntüleme: 1

Geri
Üst Alt