Golf mk7 replica far

Servis sizi yemiş hocam. Öyle biseye hakları yok :)
Ben var diye biliyorum, en nihayetinde orijinal parça değil. Araç komple garanti dışı kalmaz ancak farın etki edeceği üniteler garanti dışı kalır. Farında etki etmediği yer yok Zaten :)

Ben var diye biliyorum, en nihayetinde orijinal parça değil. Araç komple garanti dışı kalmaz ancak farın etki edeceği üniteler garanti dışı kalır. Farında etki etmediği yer yok Zaten [emoji4]
Farın etki ettiği ünite far yüzünden bozulursa sadece garanti dışı kalır.

Farlar guzel duruyor ama bence yeni gelecek makyajli kasa da beklenebilir

bu arada bu replika farların otomatik yükseklik ayarlama motoru var mı ?

Arkadaşlar merhaba 2gün önce yeni golf comfortline aldım ancak farlarından memnun değilim replica çit u led farlar varmış ancak ender elektronikle görüştüm Elektirik dalgalanması yapar elektirik beynini bozar dedi ithal elektronikle görüştüm oda elektirik dalgalanması yapmıycak şekilde üretiliyor diyor ben ne yapacağımı bilemiyorum konu ile bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
Hocam replika kullanan bir dostum merceğinden şikayetçiydi mercek çin malı olduğundan yolu göstermiyor diyordu.Ama şöyle bir şey var yaşadığımız yer de yol aydınlatması pek yok küçük yer malum.Büyük şehirde böyle bir sıkıntı ile karşılaşır mısın bilemem.Dalgalanma ile ilgili bir problemi yoktu yanlış hatırlamıyorsam.Ama baya uğraştı farları araca kabullendirene kadar.Sonra dayanamadı enderden orj. R çift u led aldı.Tercih sizin tabii ki ;)  

Geri
Üst Alt