Yeni Honda Civic RS İncelemem

@fcsrn Eren kardeşim , naifliğin , alçak gönüllülüğün , efendiliğin ön plana değilde sahneye çıkmış Rock star edasında , aracın test sürüşüne geçene kadar olan sürede memleketimin değerli şehirlerinden Sivas yerine Bursa'da ben yaşasaydım bu kadar sakin kalamazdım ki ! Ben şahsen kolay kolay sinirlenmem fakat "Şu gözlüklü çocuk mu?"diyen angutu (çok özür diler affınıza sığınırım) oraya gömerdim , vereceğin para 10 Lira'da olabilir , 100.000 Lira'da olabilir, o Honda tabelasını oraya astıysan hakkını vereceksin.Zaten Türkiye'nin hiçbir yerinde vermediklerinden 2016 yılında premium markalardan bile az araç sattılar.

Civic'e gelince  , yıllardır insanların gözünde büyüttüğü , detayları ve teknolojileri hep geriden takip eden veya ülkemizi benimseyemeyen bir araç , eski civic ve type-r sahibi olarak  fanatiklerine saygı duyuyorum.

vallahi aracı ben de test ettim 150 160 bg gibi hissettiriyor demişler ama ben cidden en fazla 125 bg derdim bu arabaya :)  Motor güzel ama şanzıman sıfır :/​

Çok güzel bir test yapmışsınız Eren hocam. Yazıyı zevkle okudum. Elinize sağlık. Ayrıca bayideki çalışanların tutumu hiç güzel olmamış. Bir de test sürüşünde aracı zorlamaya izin vermemek çok anlamsız, zaten 1 KM kullanıyoruz o mesafede de yavaş yavaş sakince bayiye dönüp arabayı teslim edince arabanın gaz-fren tepkisini nasıl anlayabiliriz ?

Bu test sürüşü konusunda en beğendiğim marka Mercedes-Benz. Bundan birkaç yıl önce test etkinliklerine gittiğimde, hiç bir kısıtlama yoktu sürücüler araçları istediği gibi kullanabiliyordu zaten olması gereken de bu. ML 350, SLK 250'lerle 50-60 KM hızla tak-tak diye kasislerden geçiyordu test edenler. 8D

Geri
Üst Alt