Selamlar

Bugun sabah Emrah abinin yanina ugradim, neredeyse akraba cikiyorduk [emoji1] Arabadaki gizli ozellikleri aktive etti. Sagolsun kendi arabasi gibi ilgilendi. Amerikan park, selamlama ve kapi kilitlemedeki uyari sesini vs aktive etti. Guzeldi, daha da guzellesti. Cok tesekkurler.

Bugun sabah Emrah abinin yanina ugradim, neredeyse akraba cikiyorduk
emoji1.png
Arabadaki gizli ozellikleri aktive etti. Sagolsun kendi arabasi gibi ilgilendi. Amerikan park, selamlama ve kapi kilitlemedeki uyari sesini vs aktive etti. Guzeldi, daha da guzellesti. Cok tesekkurler.
Enis kardeşim her zaman beklerim 

tanıdık çıkman bir o kadar daha mutlu etti beni 

Ustadlar tekrar merhaba,

Bugun aracimin gunduz farlarini led'e cevirmeye karar verdim. Emrah abi internetten bak demisti. Ugur bocekli malum siteden baktim, cin mali markasiz olanlar var hep. Fiyatlari da 80-100₺. Ve alanlar da sikayetci, isindiktan sonra kafa kismindan cikip kisa devre yapiyormus. Farin kodunu ogrendim (pw24w) ve bu sekilde arastirdim. Philips Photon'un PH7037 modeli urununu gordum. 80₺'ye aldim. Bana yakin oldugu icin adamlarin magazasina gittim, sagolsunlar ilgilendiler, taktilar ettiler. 2 yil da garantili uruler. Kesinlikle tavsiyemdir. Reklam olmamasi icin aldigim yeri yazamiyorum.

f30886e7114c8cbac5e1a69792f505e0.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ustadlar tekrar merhaba,

Bugun aracimin gunduz farlarini led'e cevirmeye karar verdim. Emrah abi internetten bak demisti. Ugur bicekli malum siteden baktim, cin mali markasiz olanlar var hep. Fiyatlari da 80-100₺. Ve alanlar da sikayetci, isindiktan sonra kafa kismindan cikip kisa devre yapiyormus. Farin kodunu ogrendim (pw24w) ve bu sekilde arastirdim. Philips Photon'un PH7037 modeli urununu gordum. 80₺'ye aldim. Bana yakin oldugu icin adamlarin magazasina gittim, sagolsunlar ilgilendiler, taktilar ettiler. 2 yil da garantili uruler. Kesinlikle tavsiyemdir. Reklam olmamasi icin aldigim yeri yazamiyorum.

25ed740aecb4d92bc220ea21fc95a666.jpg

Bu yakışmış işte hayırlı olsun kardeşim güle güle kullan

Ustadlar tekrar merhaba,

Bugun aracimin gunduz farlarini led'e cevirmeye karar verdim. Emrah abi internetten bak demisti. Ugur bocekli malum siteden baktim, cin mali markasiz olanlar var hep. Fiyatlari da 80-100₺. Ve alanlar da sikayetci, isindiktan sonra kafa kismindan cikip kisa devre yapiyormus. Farin kodunu ogrendim (pw24w) ve bu sekilde arastirdim. Philips Photon'un PH7037 modeli urununu gordum. 80₺'ye aldim. Bana yakin oldugu icin adamlarin magazasina gittim, sagolsunlar ilgilendiler, taktilar ettiler. 2 yil da garantili uruler. Kesinlikle tavsiyemdir. Reklam olmamasi icin aldigim yeri yazamiyorum.

25ed740aecb4d92bc220ea21fc95a666.jpg

Hocam faydalı konularda reklama açığız. Burası kar amacı olan bir topluluk değil.

Hocam faydalı konularda reklama açığız. Burası kar amacı olan bir topluluk değil.
Madem oyle, linki asagida paylasiyorum. Yerleri avcilar-kucukcekmece istikametinde sagda AutoWorld firmanin adi. Sahibiyle de gorustum, forumumuza belirli oranda indirim yapabilecegini belirtti. Sponsorluk icin forum yoneticisi gorusebilir. Aydinlatmadan ses sistemine, detailing urunlerinden kit parcalarina bir cok urun ve hizmetleri mevcut ve kaliteli urunler. Forum yoneticisi bana ulasabilirse ilgili kisinin telefon numarasini verebilirim.

İlanli guncellemelerini belirttim, su anlik satin almayi dusunenler mesajla alacaklari rengi belirtsinler. (Turuncu ve beyaz renkler mevcut.)

http://urun.n11.com/led-far/photon-pw24w-namber-ph7037-na-cb-exclusive-P120364885

Madem oyle, linki asagida paylasiyorum. Yerleri avcilar-kucukcekmece istikametinde sagda AutoWorld firmanin adi. Sahibiyle de gorustum, forumumuza belirli oranda indirim yapabilecegini belirtti. Sponsorluk icin forum yoneticisi gorusebilir. Aydinlatmadan ses sistemine, detailing urunlerinden kit parcalarina bir cok urun ve hizmetleri mevcut ve kaliteli urunler. Forum yoneticisi bana ulasabilirse ilgili kisinin telefon numarasini verebilirim.

İlanli guncellemelerini belirttim, su anlik satin almayi dusunenler mesajla alacaklari rengi belirtsinler. (Turuncu ve beyaz renkler mevcut.)

http://urun.n11.com/led-far/photon-pw24w-namber-ph7037-na-cb-exclusive-P120364885
Teşekkürler hocam ilgi için. Telefon numarasını özelden yollarsanız sevinirim. Ufak bir mağaza ise sponsorluğa yanaşmaz ama büyüme hedefi olan bir yer ise görüşülür.

Teşekkürler hocam ilgi için. Telefon numarasını özelden yollarsanız sevinirim. Ufak bir mağaza ise sponsorluğa yanaşmaz ama büyüme hedefi olan bir yer ise görüşülür.
E-5 e cephesi olan buyuk bir magaza. Karti ofiste, yarin bakip gonderirim.

@Eakarsu Hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun, güzel günlerde güle güle kullanın. 

Led değişimi süper olmuş.

Arkadaslar Merhaba, aracim bugun yag seviyesi dusuk uyarisi verdi. Yag cubuguna baktigimda seviye en dibe inmis. Bakimina 2400km/110gun var. Eski aracimdan kalan ELF 5/30 yagdan takviye yapsam uygun olur mu?

Uzerindeki 507 kodlu degeri uygunsa olur diye dusunuyorum.

@Eakarsu Enis bey hoşgeldiniz , ben hoşgeldiniz diyene kadar maşallah siz harika işler halletmişsiniz , iyi günlerde  sağlıklı kazasız sürüşler diliyorum. 

Hoşgeldiniz güzel işler çıkarmışsınız umuyorum daha da güzel olacaktır. Kazasız ve huzurlu sürüşler.

Geri
Üst Alt