halojen far

@DT engineerkardes araba çok güzel olmuş masallah biz bunlardan yaptirmaya gittigimizde reprica mi istiyorum diyecez
Zaten piyasada 3-4 farlı şekli var kocam Kırmızı çizgiler yani GTI tarzı olanlar Kron çizgili ve U led değil de biraz daha değişik şekillisi

Krom çizgili yani benimkiler sinyaller led
GTI kırmızı çizgili olanlar sinyaller normal ampül sanırım led değil biliyorum

@DT engineer ben panjur sokuluyor kolay zannediyordum. Ama nette gördüm on tampon komple indirende vardı senin kide o misal zor gözüküyor kendi acimdan

İçerden yaptım , , farın üstünde varmıydı onu bilmiyorum hiç

@DT engineer ben panjur sokuluyor kolay zannediyordum. Ama nette gördüm on tampon komple indirende vardı senin kide o misal zor gözüküyor kendi acimdan
Ön tamponun sadece burnunu dusurerek montaj oldu bende

merhaba arkadaşlar. isim vermek yasak mı bilmiyorum ama gittigidiyor  alışveriş sitesinde fsbayram adlı kullanıcının sattığı led farları sordum satıcı muayenede sorun yaşamazsınız dedi. birde sizlere sorayım dedim. ilanlarında mercekli siyah yazmış.

merhaba arkadaşlar. isim vermek yasak mı bilmiyorum ama gittigidiyor  alışveriş sitesinde fsbayram adlı kullanıcının sattığı led farları sordum satıcı muayenede sorun yaşamazsınız dedi. birde sizlere sorayım dedim. ilanlarında mercekli siyah yazmış.
Ampuller xenon olduğu sürece, far yıkama yoksa muayeneden geçemezsiniz mercekli farda.

Xenon takılı olduğu sürece muayene sorun olur hocam. Bunu diyen satıcıdan ürün almam. Kullanıcıyı neden kandırıyorsun ki sen...

@yusuf hocam Tiguanın standart farını söküp led far takmak istiyorum.Çıkmacılarda orjinal çıkmaları teki 1500 civarı bunları akdığımızda işlem tamam mı yoksa herhangi bir parça,modül veya beyin gibi birşeylerde almamız gerekiyor mu?

@yusuf hocam Tiguanın standart farını söküp led far takmak istiyorum.Çıkmacılarda orjinal çıkmaları teki 1500 civarı bunları akdığımızda işlem tamam mı yoksa herhangi bir parça,modül veya beyin gibi birşeylerde almamız gerekiyor mu?
Hocam asıl iş modüllerde ve işçilikte. Replika olmadığı sürece soket sokete olmaz. Modüller ve işçilik alacağınız parça fiyatını geçer. Biraz daha bekleyin ;)

Geri
Üst Alt